VASAROS DESERTAS 2024

VASAROS DESERTAS 2024

VASARO DESERTAS 2024

… Vasara, saulė, jūra, Palanga…

Yra vasara – reikia ir „Vasaros deserto“. O ką gi prasimanysite vakare, grįžę iš paplūdimio? Be abejo – Palangoje pilna kavinių ar restoranų. Visi puikiai žinome: „alus ten liejasi laisvai!“. Bet mes kalbame apiE solidesnius poilsiautojus. Apie tuos, kuriems ir metų daugėliau, ir ramybės norisi labiau. Apie tuos, kuriems edukacija už „alų“ mieliau ir žmogiškoji edukacija suartina.

   Ne veltui dar grafo Tiškevičiaus laikais prie gydyklų buvo steigiamos laisvalaikio oazės. Šiandien jas vadiname kurhauzais. Pažodis vertimas reiškia „gydymo namai“. Galbūt šiandieninis kurhauzas nėra tiesioginė „gydykla“, bet sielai atsigauti ten vieta tinkama.

        Kalbame apie koncertus, kuriuos organizatoriai – ATM KOMPANIJA – siūlo aplankyti Palangos Kurhauzo salėje. Šiais metais į šią salę atvyksta ONA KOLOBOVAITĖ, LIUDAS MIKALAUSKAS, JUOZAS ERLICKAS, SAULIUS ir JOKŪBAS BAREIKIAI, Grupė NERIJA, Grupė VAIRAS, VYTAUTAS ŠIŠKAUSKAS, EGIDIJUS BAVIKINAS, aktorė LARISA KALPOKAITĖ, NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ ir RICHRADAS BANYS, EL FUEGO, DAUMANTŲ MUZIKANTAI ir kiti.

   Taip pat poilsiautojų laukia renginiai PALANGOS KONCERTŲ SALĖJE. Griausmingai praūžęs ŠTRAUSO MUZIKOS VAKARAS su KAUNO MIESTO SIMFONINIU ORKESTRU ir dirigentu MARTYNU STAŠKUMI rugpjūčio 13 d. atvykta į Palangą. O ką jau kalbėti apie nuotaikingą vakarą, liepos 31d. su RAIGARDU TAUTKUMI ir ŠAMPANINIU KAUNO CHORU bei LIUDU MIKALAUSKU, EGIDIJUMI BAVIKINU, ONA KOLOBOVAITE, EL FUEGO  ir visa tai – VASAROS ŽVAIGŽDĖS.

Mielieji! Vasara laukia graži ne tik geru oru ar peizažu, bet ir renginiais įvairiam skoniui J  Tai gi… „VASAROS DESERTAS 2024“ kaip tik JUMS!

 

1

DAUGIAU