Vasaros pleneras „Žemė garsai“ Paberžėje

Vasaros pleneras „Žemė garsai“ Paberžėje

Pleneras skirtas ne dailininkams profesionalams, bet suaugusiems, įvairių profesijų žmonėms, mėgstantiems piešti ir tapyti.

Pleneras vyks ramioje gyvenvietėje – Paberžėje (Kėdainių raj.), prie Liaudės upės ir Nykio upelių santakos, 32 km į šiaurę nuo Kėdainių. Gyvenvietėje stovi medinė Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčia (nuo 1859 m.).

Šalia bažnyčios veikia 1863 m. sukilimo muziejus (buvusiame Šilingo dvare). Čia labai ilgą laiko dirbo ir gyveno Tėvas Stanislovas. Jis rūpinosi Paberžės aplinka, rinko paveikslus, dekoracijas, įkūrė muziejų. Ne be Tėvo Stanislovo pastangų Paberžė tapo svarbiu kultūrinės veiklos centru Kėdainių rajone.

Pleneras – tai tapymas/piešimas iš natūros gamtoje, vaizduojant matomus vaizdus ir perteikiant natūralias gamtos spalvas.

Jei žavitės dailininkų plenerine veikla ir svajojate piešti/tapyti gamtoje, net jei ir manote, jog tam trūksta žinių, įgūdžių ar drąsos – šis dailės pleneras skirtas Jums! Plenero metu su mokytojų (dailininkų – profesionalų) pagalba pažinsite ne tik dailės technikų įvairovę, patirsite kūrybos džiaugsmą, bet ir sužinosite, kaip perspektyvos, spalvų maišymo pagalba perteikti gamtos grožį ar jos erdvę.

TRUMPAI APIE PLENERĄ:
• 6 dienas leisime gerą energetiką turinčiame gamtos prieglobstyje – Paberžėje.
• Kūrybiškai ir prasmingai leisime laiką: vyks kūrybiniai – mokomieji dailės užsiėmimai suaugusiems nedidelėse grupėse: vyks piešimo, tapybos, akvarelės, tušo, pastelės ir dailės saviraiškos užsiėmimai.

• Gyvensime bendrame dideliame name. Name yra virtuvėlė ir galimybė gamintis maistą patiems: yra viryklė, šaldytuvas su kamera, indai… Nepaisant to, pietūs ir vakarienė mums bus paruošti. Pusryčiais turėsime pasirūpinti patys. 

• Tualetas ir dušas yra gretimame pastate, prie namo yra upelis ir šulinys.
• Turėsime puikų laisvalaikį gamtoje (maudynės upelyje, laužas, muziejaus lankymas…)
• Plenero kaina: 690 Lt (įskaičiuotas apgyvendinimas, pietūs ir vakarienė, plenero programa ir visi mokomieji dailės užsiėmimai). Dailės priemonėmis turėsite pasirūpinti patys.

• Su savimi reikia turėti pagalvę bei užvalkalus patalynei.
• Jei geriate arbatą ar kavą – pasiimkite, turėkite savo mėgstamą puodelį. Jei mėgstate smaližiauti, turėkite įvairių užkandžių ar skanumynų.

Vietų skaičius ribotas!!!

PLANUOKIME KŪRYBIŠKAS VASAROS ATOSTOGAS KARTU!
Kaip Tėvas Stanislovas mėgdavo sakyti: “Kas gyvenime svarbiausia?
 Išgyventi kuo daugiau laimingų akimirkų!”

Registruotis galite iki 2014 m. birželio 10 d.
skambindami tel.: 868444109 ; 86846861
arba siųsdami laišką el. paštu: simono.dailes.studija@gmail.com.

Registracija patvirtinta grynaisiais arba pavedimu sumokėjus 300 Lt avansinį mokėjimą.
Likusią sumos dalį galėsite sumokėti, kai atvyksite į plenerą.
PASTABA: užsiregistravus ir neatvykus į plenerą, avansinis mokėjimas nebus grąžinimas.

www.simonodailesstudija.lt
https://www.facebook.com/events/740932249264505

DAUGIAU