free „Vegfest LT Vilniaus ruduo“

„Vegfest LT Vilniaus ruduo“

Rugsėjo 14-16 d. Tautų mugės metu Vilniaus Totorių gatvėje įsikurs „Vegfest LT Vilniaus ruduo“

 

Augalinio maisto festivalis „Vegfest LT“ organizuojamas nuo 2016-ųjų. „Tai renginys, skirtas populiarinti veganizmą, augalinę mitybą bei sveiką gyvenimo būdą“, – sakė jo organizatorė, Juntinėje Karalystėje gyvenanti lietuvė Ventė Viteikaitė. Iki šiol buvo surengti šeši „Vegfest LT“ renginiai – penki Vilniuje bei vienas Kaune.

Šio festivalio idėją Ventė atsivežė iš užsienio – čia panašūs renginiai organizuojami jau daugiau nei 30 metų ir sulaukia daugybės lankytojų.
„Šįkart Tautų mugės prašymu joje dalyvaus kaip niekuomet daug prekybininkų iš užsienio“, – pasakojo V.Viteikaitė. Savo produkciją pristatys gamintojai iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Lenkijos, Rusijos.

Renginyje prekiauti leidžiama tik tokiomis prekėmis, kuriose nėra gyvūninės kilmės sudėtinių dalių bei kurios nėra testuotos su gyvūnais.
Atėjusieji galės paragauti įvairių užkandžių, karštųjų patiekalų, desertų ir gėrimų, įsigyti įvairių pusfabrikačių, ekologiškų prekių, virtuvės įrangos, receptų knygų, natūralios kosmetikos, papuošalų, aksesuarų, drabužių, veganų atributikos, prekių vaikams.

 

Įėjimas į renginį – nemokamas.

DAUGIAU