Veido ir kūno mankšta

Veido ir kūno mankšta

Kiekvieną penktadienį 18:30 val. kviečiame į veido ir kūno mankštą, paremtą Sukšma Vjajama joga ir Norbekovo pratimų sistema.

Sukšma Vjajama joga – nesudėtingas, lengvai atliekamas, bet labai efektyvus fizinių judesių, jogos asanų bei kvėpavimo pratimų kompleksas, kuris efektingai valo energetinius kalalus, stiprina sveikatą, protinius gebėjimus, gerina nuotaiką, ilgina amžių, suteikia gyvybinės energijos, pagerina lankstumą taip pat apvalo organizmą, pagerina atmintį, koncentraciją, valios jėgą. Iš sanskrito kalbos „Sukšma Vjajama” verčiama kaip „subtilūs pratimai”. Pats kompleksas apima lengvus akių, liežuvio, žandikaulio, kaklo, rankų, klubų, kojų pratimus. Šios senovinės jogos rūšies nuolatinė praktika užtikrina ilgą ir sveiką gyvenimą.

Kas gali užsiimti Sukšma Vjajama joga? Visi, tie, kurie jaučia norą fiziškai ir dvasiškai tobulėti, nepriklausomai nuo amžiaus ir sveikatos būklės. 

Norbekovo metodika remiasi trimis postulatais:

1. Žmogus ne organų rinkinys (sveikų ar nelabai sveikų), o ištisa sistema, kurioje fiziniai sudedamieji yra neatskiriamai susiję su kitais komponentais, tokiais kaip emocijos, psichika, siela, intelektas. 

2. Bet kokie vaistai ir chirurginis įsikišimas, ekstrosensorika, kodavimas, hipnozė, – visa tai “humanitarinė pagalba” iš išorės, svetimų veiksmų programos įvedimas. 

3. Atsistatymas ir savireguliavimas neatskiriamos mūsų kūno savybės.     

Daugelis abejoja, kad galima likti sveikam tik kažkokių fizinių ir protinių pratimų dėka, negeriant pakeliais tablečių ir piliulių bei mėgautis pilnavertišku ir sveiku gyvenimu. Aišku, jūs galite ir toliau gyventi kaip įpratot, likti ištikimi savo stereotipams, netikint savo jėgoms ir nesinaudojant galimybėmis, kurias gamta mums padovanojo nuo vaikystės. 

Tiems, kas nori pakeisti savo gyvenimą į gerą, mes siūlome pradėti nuo sveikatos, pasinaudojant efektyvia ir patikrinta metodika, su mažomis rytų gudrybėmis, pritaikytomis europiečių suvokimui. Ji leis jums lengvai ir greitai pajusti sveikatos pagerėjimo rezultatus jau per pirmus pratimus. 

Kuo skiriasi pratimai pagal M.S. Norbekovo metodiką nuo kitų. Čia nėra įtaigos, kurią galima stebėti pas ekstrasensus ar per hipnozės seansą. Niekas nedaro Jums įtakos savo biolaukais. Čia nėra autotreiningas ar psichoterapija tokiame pavidale, kokiame jie yra aprašyti populiarioje mokymo literatūroje. 

Čia kompleksas efektyviausių, per pastaruosius šimtmečius atrinktų pratybų, skirtų atjauninimui ir sveikatos gerinimui.     

Veido mankšta – mankštinti veidą yra lygiai taip pat svarbu, kaip ir kūną. Raumenys yra savotiškas mūsų veido karkasas, kuris laikui bėgant praranda savo tvirtumą. Reguliariai ir nuoširdžiai mankštindami veido raumenis pamatysite, kad veido oda pastangrėjo, paskaistėjo, išsilygino raukšlelės, nuotaika pagerėjo. Pratimai padės pašalinti odos sausumą, o oda taps švytinti ir skaisti. 

Veido mankšta modeliuoja veidą ir dailina jo išraišką. Dirbant veido raumenims, pagerėja kraujotaka, pasišalina toksinai, oda geriau parūpinama deguonimi, todėl tampa skaistesnė. Veido spalva pagražėja, tampa skaisčiai rožinė, pabąla pajuodę paakiai, sumažėja pagurklis. Pieš veido mankštą naudinga būtų nusivalyti nuo odos kosmetiką ir pasitepti drekinančiu kremu, o lūpas – vazelinu.    

Į mankštą prašome ateiti patogiai apsirengus arba atsinešti rūbus persirengti.    

Užsiėmimo kaina: 10 Lt/užs.

Užsiėmimo trukmė: 2 val. (30 min. veido mankšta, 1,5 val. kūno mankšta)

Užsiėmimo vieta: “Savęs pažinimo ir saviraiškos” studija, Vytenio 10, Vilnius

Pasiteirauti galite el. paštu: [email protected] arba skambindami tel.: 868444109 (Dainora) arba 860420485 (Asta).

www.pazinimassaviraiska.lt

 

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2013 kovo 22 18:30 2013 kovo 29 18:30