„Veidotyra – praktinė nauda versle ir gyvenime!“

„Veidotyra – praktinė nauda versle ir gyvenime!“

Veidotyros mokslas teigia, kad žmogaus veido bruožus suformuoja tam tikros charakterio savybės. Didžioji dalis bruožų savybių yra paveldimos iš giminės ir tik kai kurioms bruožų formoms ir jų menamai reikšmei galime daryti įtaką patys. Žmogaus veido išraiška atspindi ne tik jo dabartinę būseną, bet ir charakterį, ir net fizines savybes. Žinodami pagrindinius Veidotyros principus ir matydami prieš save žmogų, galite nesudėtingai nustatyti įgimtus ir įgytus žmogaus asmenybės bruožus. Veidotyra leidžia nesudėtingai nustatyti, koks prieš jus žmogus.

Nežiūrint į tai, kad skaitymo iš veido mokslas yra žinomas jau tūkstančius metų – Lietuvoje tai yra dar pakankamai nauja tema. Veidotyros metodika leidžia pakankamai tiksliai nustatyti pagrindinius žmogaus charakterio parametrus. Žinant juos galima pakankamai genėtinai tiksliai prognozuoti, kaip ši charakterio kombinacija pasireikš santykiuose, stresinėje situacijoje, darbe ir kitose situacijose. Jei akylai stebėjote tikriausiai pastebėjote, kad daugelio profesijų atstovai turi labai daug panašių veido bruožų? Kokie jie ir ką jie reiškia ir sužinosite šio seminaro metu.
Seminaras vyksta Galvydžio g. 5, 205 auditorijoje, Vilniuje. Arba galite stebėti seminaro tiesioginę transliaciją internetu.

Kodėl verta apsilankyti gyvame seminare?

2 val. Trukmės praktiniai mokymai skirti visiems, kas nori išsamiai susipažinti ir praktiškai išbandyti Veidotyros metodika. Seminaro metu sužinosite ir praktiškai išmoksite atskirti, kuris veido bruožas nurodo kokias charakterio savybes. Po šių mokymų galėsite lengvai pritaikyti veidotyros principus asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Veidotyros metodikos žinojimas padės geriau suprasti save ir aplinkinius!
Visi apsilankę seminare (Galvydžio g. 5, Vilnius. 205 auditorija) gaus mokymų medžiagos santrauką PDF formate.
Ir net du laimingieji laimės asmeninę konsultaciją!

Renginio pradžia LIEPOS 22 d. 19:00
Daugiau informacijos – http://webseminarai.lt/sadauskas-veidotyra/

DAUGIAU