VELYKOS SU REBELHEART

VELYKOS SU REBELHEART

Gražiausią pavasario šventę pasitinkame kartu su viena ryškiausių Lietuvos roko grupių_REBELHEART_! Šį šeštadienį energingoji rokerių kompanija kviečia visus uostamiesčio gyvos muzikos mylėtojus į nuotaikingą ir pavasariškai romantišką akustinį koncertą ROXY klube.

Susikūrusi 1992 metų vasario mėnesį, grupė „RebelHeart“ vis dar groja ta pačia sudėtimi: Darius Mickus (vokalas, gitara), Dainius Urbanavičius (solo gitara), Regimantas Turūta (bosas) ir Kęstutis Jurkšaitis (mušamieji).

Šiandien „RebelHeart“ yra viena garsiausių Lietuvos roko grupių, surengusi daugiau nei 700 koncertų ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse, Rusijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje ir Portugalijoje. Taip pat grupė yra išleidusi devynis albumus, sukūrusi septynis vaizdo klipus ir nufilmavusi du koncertus.

Nuo 1994 m. grupė beveik kasmet yra pristatoma svarbiausiems lietuviškos muzikos apdovanojimams ir net tris kartus buvo išrinkta „Geriausia metų roko grupe“. Rokeriams yra tekę groti pačių ryškiausių roko žvaigždžių – Marilyn Manson ir Bruce Dickinsono (ex-„Iron Maiden“) koncertuose, o 2010 birželį grupė atidarė Rodo Stewarto pasaulinio turo koncertą Vilniaus Vingio parke…

Įėjimas – 15lt, studentams – 10lt, klubo nariams kaip visada;)

Nuoroda į renginio puslapį: http://www.facebook.com/event.php?eid=203789619654371

DAUGIAU