Verslo profesionalų diskusija “Level UP #2”

Verslo profesionalų diskusija “Level UP #2”

Liepos 9 dieną mokymų organizacijoms kompanija – Infinitas, vienijanti įvairių sričių verslo mokymų profesionalus, rengia jau antrąjį, išskirtinį diskusijų renginį, kuriame kviečiami dalyvauti profesinėje veikloje sprendimus priimantys verslo atstovai, įmonių savininkai.

Renginys “Level UP #2” vyks Vilniuje, Rinktinės g. 3 (Courtyard by Marriott Vilnius City Center).

Renginio formatas – verslo profesionalų diskusija, kurios metu skatinamas betarpiškas bendravimas, praktinių žinių sklaida, patirties dalijamasis kartu su verslo valdymo konsultantu, personalo ekspertu, ugdančiojo vadovavimo patarėju Saulius Jovaisas ir žurnalistu, viešojo kalbėjimo konsultantu Rytis Juozapavičius.

Renginio šeimininkas ir diskusijos moderatorius – ilgametę patirtį turintis kounčingo profesionalas, Infinitas projekto steigėjas, lektorius, motyvacinis pranešėjas Povilas Petrauskas.

Renginio temos ir svečiai:
1. KAM REIKALINGI VADOVAI, KOKIA JŲ PASKIRTIS ORGANIZACIJOJE, KO REIKIA, KAD BŪTŲ PASIEKTAS NORIMAS REZULTATAS, AR TAI VADOVŲ, AR LYDERIŲ REIKALAS?
Saulius Jovaisas – verslo valdymo konsultantas, personalo ekspertas, ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas, turintis ilgametę vadovavimo patirtį, knygų autorius.
2. DU SVARBŪS LYDERIO GEBĖJIMAI: DĖMESINGUMAS IR GEBĖJIMAS PASAKOTI ISTORIJAS
Rytis Juozapavičius – žurnalistas, televizijos laidų vedėjas, visuomenės veikėjas, lektorius, viešojo kalbėjimo konsultantas.

LEVEL UP – tai unikali proga kartu su ekspertų pagalba žengti dar vieną žingsnį pirmyn auginant savo verslą.
Kviečiame susitikti!

Renginio programa:

17:45 – 18:00 Atvykimas
18:00 – 18:10 Renginio atidarymas
18:10 – 19:10 Kam reikalingi vadovai, kokia jų paskirtis organizacijoje, ko reikia, kad būtų pasiektas norimas rezultatas, ar tai vadovų, ar lyderių reikalas?
19:10 – 19:40 Pertrauka
19:40 – 20:40 Du svarbūs lyderio gebėjimai: dėmesingumas ir gebėjimas pasakoti istorijas
20:40 – 21:00 Diskusija

Bilietai (išankstinė renginio kaina): www.petrauskas.pro/level-up/

*Bilietų kiekis ribotas.
**Renginys bus filmuojamas.

DAUGIAU