free Vestuvių paroda ,,Mano tobulos vestuvės” 2017

Vestuvių paroda ,,Mano tobulos vestuvės” 2017

Svarbiausios ir gražiausios Jūsų gyvenimo šventės pagalbininkė – nemokama vestuvių paroda ,,Mano tobulos vestuvės” 2017!
Milijonai detalių ir kylančių klausimų..
Ko gero praktiškiausia vestuvių paroda Lietuvoje!

Jau trečius  metus iš eilės vyksianti tobulų vestuvių paroda 2017 m. lapkričio 25 – 26 dienomis, šurmuliuos pačiame Kauno centre, „Park Inn by Radisson“ viešbutyje.

Šis renginys nepaprastai pagelbės pasiklydus tarp plataus vestuvinių paslaugų asortimento. Visos nuotakos dar vaikystėje yra svajojusios apie TOBULĄ vestuvių šventę, o vyrai, žinoma, trokšta šią mylimosios svajonę paversti realybe. Paslaptį, kaip tai padaryti, atskleisime parodoje „Mano tobulos vestuvės“.

Pripažinkite, išsirinkti specialistus, kurie dirbs su Jumis svarbiausią gyvenimo dieną, yra nelengva. Todėl, jaunųjų pageidavimu, sukursime nuostabią erdvę, kur Jūsų lauks visų sričių specialistai, pasirengę pakonsultuoti ir suteikti neeilinę galimybę išbandyti paslaugas čia ir dabar!

Po šio renginio nebereikės skambinti dešimtims fotografų klausinėjant kainos, skaityti svetimų komentarų dėl skaniausių tortų ar ieškoti savojo žiedo lankantis daugybėje juvelyrikos salonų. Visa tai rasite vienoje vietoje – patys paragausite, pačiupinėsite ir pasimatuosite.

Parodos laikas:

Lapkričio 25 d. 12-18 val.
Lapkričio 26 d. 11-16 val.

Įėjimas nemokamas.

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2017 lapkričio 25 12:00 2017 lapkričio 26 11:00