VIDAS BAREIKIS pristato albumą ŽMOGUS, BET ŠUO @ARTISTAI

VIDAS BAREIKIS pristato albumą ŽMOGUS, BET ŠUO @ARTISTAI

Muzikantas, aktorius ir režisierius Vidas Bareikis kūrybos vos prieš mėnesį gerbėjams pristatė naujausią solinį albumą “Žmogus, bet Šuo”. Kiek daugiau nei prieš metus išleistas pirmasis albumas “PANDA” sulaukė palankių tiek muzikos kritikų, tiek publikos įvertinimų, o Vidas tapo vienu originaliausių ir visada gausaus publikos palaikymo sulaukiančių artistų. 

Antrasis aristo albumas išsiskiria savo gyvu skambesiu. “Nuo pat pirmųjų minčių apie naująjį albumą visada įsivaizdavau, kad tai turi būti kuo gyvensnis ir kuo nuoširdesnis įrašas. Prie naujojo albumo kurimo prisidėjo ir Mantas Tamulionis iš “Happy Street Records”, kartu nusprendėme, kad svarbiausia išlaikyti pirmapradę dainų gyvybę, neperkrauti jų aranžuotėmis ar kitais instrumentais, o susikoncentruoti į kiekvienos dainos atmosferą. Todėl visos albume skambėsiančios dainos ir yra įrašytos ne standartinėje studijoje, o natūralioje aplinkoje – autostrada, pajūris, Nidos švyturys ir kt”, – sako V. Bareikis. 

Kūrėjas sako, kad naujame albume savo vietą rado ne tik naujos, klausytojams negirdėtos dainos, bet ir keletas jau pamėgtų dainų. Būtent toks yra kūrinys “Žmogus, bet Šuo”, kuris ir padiktavo naujojo albumo pavadinimą.

“Pirmąjį savo dainų albumą kūriau gyvendamas Maskvoje ir jame puikiai jaučiama to laikotarpio nuotaika – jaučiausi labai “pandišku” žmogumi, kuris bet kada galėjo išnykti toje didžiulėje žmonių ir judėjimo masėje. Pavadinimas “Žmogus, bet Šuo”, manau, išsako mano dabartinę nuotaiką, kad nepaisant visko – aplinkybių ar kartais labai šuniško mūsų gyvenimo – svarbiausia išlikti žmogumi. Tikru. Save ir aplinkinius gerbiančiu žmogumi”.

Vidas Bareikis “Eina sau”:
https://www.youtube.com/watch?v=6DzmEXlEZjI
Vidas Bareikis “Gyventi tiek, kiek trunka ši daina”:
https://www.youtube.com/watch?v=IMcP2k7dG6E
Prisijunkite: https://www.facebook.com/VidasBareikis?ref=ts&fref=ts

En:
Musician, actor and director , Vidas Bareikis presents his latest solo album “The Man but Dog”. More than a year ago his first album “PANDA” received favorable feedback both from music critics and the public and Vidas Bareikis became one of the most original and always welcomed artists in Lithuania. Vidas new album “The Man But Dog” reminds us that the most important thing is to remain human despite of any negative circumstances. 
The new programme will be presented in a live music pub ARTISTAI on the 14th of May.

2014 05 14
20:00
Pub’as ARTISTAI (Šv.Kazimiero 3, Vilnius). Tikimės gero oro – koncertas vyks kiemelyje.
Bilietus platina TIKETA: http://www.tiketa.lt/vidas_bareikis__naujo_albumo_pristatymo_koncertas_49419
Stovimo bilieto kaina nuo 23Lt. Su DAILY CARD, ISIC, LSP, EJK – 25% pigiau.
Bilietus bus galima įsigyti ir prie durų koncerto dieną. 
Nusipirkus bilietą internetu, staliukus reiktų rezervuotis tel.(8-5) 212 12 68. Internetu įsigytas bilietas nereiškia staliuko rezervacijos – tai reiktų daryti iš anksto minėtu telefonu. Užsipildžius rezervams, liks stovimos vietos. Stengsimės, kad visiems būtų patogu ir gerai! Iki susitikimo!
Visi renginiai: www.artistai.lt

DAUGIAU