„VIDINIO MOTERS ŽAVESIO ATGAIVA”

„VIDINIO MOTERS ŽAVESIO ATGAIVA”

Kovo 8 dieną 18 val. visas moteris ir smalsius, prie slėpiningo moters vidinio pasaulio prisiliesti norinčius vyrus, ASTA Ivaškevičiūtė bei ERIKA Gintalienė kviečia į tiesioginio poveikio seminarą „VIDINIO MOTERS ŽAVESIO ATGAIVA: AŠ ESU kvapnus žydintis žiedas“.

Seminaro metu panirsite į kvapnias praktikas, širdį gaivinančias, emocijas raminančias meditacijas, kurios iš karto duos impulsą pasijausti geriau, ramiau ir labiau atsipalaidavusiai.

Registruotis prašome čia: https://studija.typeform.com/to/hp7NEZ

Šis seminaras skirtas kiekvienai moteriai, trokštančiai atsipalaiduoti ir maloniai panirti į savo pačios moteriškumo gelmes. Seminaras skiriamas visiems, kurie ieško pozityvių pokyčių, darnos savo gyvenime ir linki gerovės mus supančiam pasauliui.

Tiesioginio poveikio seminaro metu kalbėsime apie tai:
* Kodėl net šiuolaikinei, savarankiškai, stipriai moteriai, verta puoselėti savo moteriškumą?
* Kas žlugdo moterišką žavesį ir kas padeda jį auginti bei puoselėti?
* Trys moteriškumo centrai – trys praktikos jų subalansavimui:
– Pirmasis centras – ryšys su Motina Žeme. Įsižeminimo meditacija, suderinta su terapinės klasės eterinėmis esencijomis.
– Antrasis centras – širdis. Kaip atpažinti energijos tėkmės disbalansą širdies čakroje per pokyčius fiziniame lygmenyje, kokie natūralūs kvapnūs instrumentai, sinergijoje su lengvai įsisavinamomis praktikomis, gali pasitarnauti subalansuojant širdies čakrą bei atveriant džiaugsmo ir pilnatvės jausmą.
– Trečiasis centras – trečioji akis ir intuicijos galia. Išbandysite bidža mantros OM meditaciją, derinyje su protą nuskaidrinančiomis terapinės klasės, aukštų vibracijų eterinėmis esencijomis.
* Sužinosite, kaip randasi savęs pačios suvokimas – AŠ ESU žydintis kvapnus žiedas.
* Ragausime terapinės klasės eterines esencijas ir jų kompozicijas ir pakeliausime per vidinius patyrimus, išlikdamos Esatyje.
* Susipažinsite su aukščiausių vibracijų instrumentais – koncentruota augalų galia – kurie nepelnytai buvo pamiršti amžių tėkmėje

Mylėti – reiškia norėti kitam to, ką laikai gėrybe; be to, norėti ne savo labui, o to, kurį myli, ir stengtis pagal išgales suteikti jam tą gėrybę. (Senovės graikų filosofas Aristotelis)

Seminarą veda lektorių duetas:
Asta Ivaškevičiūtė, jau ketverius metus skaitanti paskaitas moterims apie moteriškumo paieškas ir moteriškos energijos savyje budinimą, vedanti praktinius užsiėmimus moterims, viena iš VšĮ „Savęs pažinimo ir saviraiškos studija“ įkūrėjų, Reiki meistrė – mokytoja, Emocinės laisvės technikos praktikė, besigilinanti į Vedų mokslą bei pati gyvenanti, vadovaudamasi Vedų filosofija.
Daugiau apie Astą čia: http://astaivaskeviciute.weebly.com/

Erika Gintalienė, YL savigydos mokymų praktikė, sertifikuota Raindrop ir VitaFlex masažų trenerė, sekanti savo pašaukimu – dalintis ir budinti žmones jų laimės kelionei.

Tiesioginio poveikio seminaro kaina: 8 eur.
Kaina dviems: 15 eur.

Registruotis prašome čia: https://studija.typeform.com/to/hp7NEZ
Jūsų pateikti duomenys nebus niekur viešinami.

Seminaras vyks kovo 8 d. 18 val. Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, Vytenio g. 10, Vilnius. Atskiras įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Kilus klausimams susisiekite su mumis el.p. [email protected] arba tel. 8 604 20 485 (Asta)

Iki malonaus susitikimo!

DAUGIAU