Vidinių resursų sužadinimas

Vidinių resursų sužadinimas

Nežinote nuo ko pradėti kurti harmoniją gyvenime? Paskendusios aplinkoje nebemokame išgirsti paties svarbiausio – savo vidinio balso.

Gyvenimas – lyg nesibaigianti savęs pažinimo bei naujų atradimų kelionė. Tik eidamos tinkamu keliu, darydamos tai, ko iš tiesų trokštame, kasdien tampame vis laimingesnės.

Savęs pažinimas bei priėmimas didina savivoką, sąmoningumą, savivertę, pasitikėjimą savimi, visa tai ir yra pagrindas pilnavertiškesnio gyvenimo link.

Kiekviena iš mūsų moterų turime daug vidinių jėgų bei stiprybės, tik kartais šie lobiai giliai pasislepia… Ateikite ir neskubant, kartu mes mokinsimės juos pažadinti.

Užsiėmimo metu, kartu su geštaltinės psichoterapijos kursante Svetlana Volujevič, bei profesionale fotografe ir vystymosi psichologe Giedre Rein mokysimės:

–          Pažinti ir atpažinti savo ir kitų roles, jų ženklus, simbolius ir prasmingus sutapimus, nutinkančius gyvenime, mokytis į juos tinkamai reaguoti;

–          Labiau suprasti ir priimti savo tikrąjį ;

–          Stebėti bei suvokti savo esamą būseną;

–          Įsisąmoninti tai, kas vyksta „čia ir dabar”;

–          Įsiklausyti į savo vidinius poreikius;

–          Pamatyti save kitų akimis.

PROGRAMOJE:

–          Fotonuotraukų analizė. Prieš užsiėmimą kiekviena dalyvė turės nufotografuoti tris šiuo gyvenimo etapu ją labiausiai atspindinčius daiktus. Tai į ką mes atkreipiame dėmesį aplinkoje labiausiai atspindi mus – sužinosime ir suprasime kaip.

–          Praktinės užduotys:

o   Ryšio su savimi, savo kūnu, jausmais ir protu užmezgimas;

o   Susitikimas su savo vidiniu vaiku – įsiklausant į save bei savo vidinius poreikius;

o   Darbas triadose – grįžtamojo ryšio gavimas iš kito ir savo santykio su savo moteriškumu apčiuopimas;

o   Grupinis grįžtamojo ryšio gavimas apie vieną asmenį.

Po 6 valandų mokymų Jūs išeisite giliau pažinusi savo vidinius resursus ir žinosite, kuriuo keliu pasukti siekiant laimingesnio gyvenimo.  

Lektorės:

Giedrė Rein – fotografė, patyriminės fotografijos praktikė, psichologė.

Giedrė daugiau negu 10 metų mokosi ir aktyviai taiko įvairias asmeninio tobulėjimo praktikas savo gyvenime bei veikloje. Nuo 2005 metų veda teminius – kūrybinius užsiėmimus moterims, kuriuose noriai dalinasi su moterimis ir savo naujais atradimais bei patirtimi archetipinės psichologijos srityje. Taip pat nuolat organizuoja patyrimines fotosesijas bei archetipines keliones Lietuvoje ir užsienyje.

Svetlana Volujevič – geštaltinės psichoterapijos kursantė,

Svetlana sukaupusi virš 10 metų darbo patirties personalo atrankoje, kaip personalo ir projektų vadovė. Nuo 2014 metų dirba kaip socialinė darbuotoja Vilniaus priklausomybės ligų centre. Daugiau nei 7 metus savanoriauja savižudybių prevencijos srityje – „Jaunimo linija”. Taip pogi jau penkti metai seminarų, mokymų, kvalifikacijos kėlimo kursų vedimo patirties.

Šie profesionalūs mokymai kainuoja 110 Eur.

Išsiaiškinti savo tikruosius norus nėra taip paprasta. Tačiau tiesa ta, kad nuolat darydama tai, kas neteikia džiaugsmo moteris niekada taip ir netaps tikrai laiminga. Taigi laikas imti gyvenimą į rankas ir atrasti tai, kas tikrai verčia jus pasijusti laimingomis.

 

Užsiėmimas vyks kovo 28 d. Paskubėkite! Grupės nedidelės ir užsipildo greitai. Registruokitės  DABAR parašydamos elektroninį laišką su vardu ir telefonu į registracija@motersmokykla.lt ir pasiruoškite jaudinančiam susitikimui su savimi. 

DAUGIAU