Vidmantės Andriūnaitės koncertas

Vidmantės Andriūnaitės koncertas

Gegužės 4 d. 16 val. koncertuoja Vidmantė Andriūnaitė (altas) ir Daiva Stulgytė (fortepijonas). Programoje – D. Milhaud, K. Penderecki, D. Šostakovič kūriniai altui.
Įėjimas laisvas.

Solinį koncertą Panevėžyje altininkė V.Andriūnaitė buvo surengusi prieš ketverius metus, pradėjusi mokytis Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Dabar ji grįžta simboliškai paminėti magistro studijų pradžios ir pasveikinti klausytojus su prabudusiu pavasariu bei artėjančia Motinos diena.

Koncerte – XXa. kompozitorių kompozicijos altui. Jos skiriasi nuotaika, charakteriu, sudėtingumu, bet jas jungia bendras tikslas – parodyti, koks nuostabus ir spalvingas yra šis instrumentas, bei uždegti klausytojų meilę alto muzikai.

Vidmantė Andriūnaitė pirmuosius žingsnius muzikos kelyje žengė Panevėžio mieste, tačiau altininkės kelią pasirinko jau mokydamasi Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje, Vilniuje. Šiuo metu ji yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesoriaus Petro Radzevičiaus alto klasės magistrantė.

Altininkė yra daugiametė Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursų dalyvė bei diplomantė. Vienas ryškiausių jos pasiekimų – 6-ajame Augusto Dombrovskio tarptautiniame konkurse Rygoje (Latvija) laimėta I vieta.

Atlikėja grojo solo su Panevėžio kameriniu orkestru (dir. Vidmantas Kapučinskas), Vidzemes (Latvija) kameriniu orkestru (dir. Andris Veismanis), Lietuvos kameriniu orkestru (dir. Robertas Šervenikas) ir Šv. Kristoforo kameriniu orkestru (dir. Donatas Katkus).

Panevėžio miesto dailės galerijos inf.

 

 

DAUGIAU