Vienai nakčiai grįžta visi Sniegoseniai

Vienai nakčiai grįžta visi Sniegoseniai

Jei laikote save vakarėlių liūtu, šokių muzikos žinovu ar klubinės kultūros ekspertu – vienas vardas turi būti giliai įsirėžęs atmintyje – “Sniegoseniai”. Turbūt niekas nesiginčys, kad šie vyrukai paliko ryškiausią indėlį Vilniaus ir tuo pačiu visos Lietuvos naktiniame gyvenime. Kiekvienas su savo daugiau nei 10 metų DJ patirtimi grojo didžiausiuose šalies klubuose ir atstovavo juos rezidento teisėmis. Taigi, pradedant nuo vyriausiojo – DJ Element, Tomas Teex, DJ Kunigas ir DJ Vanga… komentarų, manau, nereikia!
Kodėl “Sniegoseniai”? Tiesiog tokiu vardu buvo pavadintas išskirtinis vakarėlių ciklas, kuriame susivienydavo visų ketverių DJ galios ir kuris rėmėsi geležiniu principu ‘draugai – draugams!’ Projektas buvo toks sėkmingas, kad reguliariai tęsėsi ilgiau nei metus, net ir vėliau sugrįžtant prie jo dar ir dar, ir dar kartą! Kodėl? Todėl, kad, vėl ir vėl, garsiai būdavo užduodamas klausimas: ‘O kada bus “Sniegoseniai?!”
Atsakymas – čia! 2009 vasario 7 dieną! Kur? Ten, kur viskas ir prasidėjo – klube “Mens Factory”! Kas? Visi – Vanga, Kunigas, Element ir Tomas Teex! Legendinis didžėjų setas, nepakartojama vakaro dvasia ir tikrų draugų ratas! Ateikite, ir suprasite, kodėl yra tik vieni “Sniegoseniai”.

Dj’ai:
Kunigas,
Element,
Teex,
Vanga.

DAUGIAU