“Vienišo vilko” klubo vakaras

“Vienišo vilko” klubo vakaras

… Prieš penketą metų Vytautas Kernagis ir Olegas Zacharenkovas surengė „Tamstos” muzikos klube pirmąjį Vienišų vilkų vakarą. Vėliau „Žvaigždės TV” direktorius Vytautas Visminas pasiūlė įkurti „Vienišo vilko” klubą. Ketvirtadienio vakarą AULA Blues klube pamatysite ir išgirsite gyvąsias Lietuvos roko legendas

Olegas Zacharenkovas – vienas Lietuvos roko pionierių, grojo su V.Kernagiu ansamblyje „Rupūs miltai”, legendinių dainų „P…raskrido drambliai…”, „Išdžius upeliai”, „Saugok sveikatą” ir daugelio kitų autorius, išleido du albumus – “Žolynas” (2003), “Iš pirmų šaltinių” (2009) su Neda, A.Kulikausku, G,Šulinsku.

Vydmantas Juronis – pirmosios Lietuviško bigbito grupės „Kertukai” lyderis. Ligi šiol tebedainuojamų dainų “Lopšinė”, “Nemune, Nemune” ir kt. autorius. Savo dainų stiliaus apibrėžti negali, todėl tai padaryti palieka Jums.
Šarūnas Mačiulis – „Poliarizuotų stiklų” lyderis, pateiks autorines legendinių dainų „Medžiai be lapų”, „Mėlynakė Stasė”, „Aloyzas” ir kt. versijas. Nepraleiskite progos pažvelgti į visa tai pro kitokius stiklus.

Renginys nemokamas (jei sąskaita ne mažesnė nei 10 Lt). Registracija telefonu (85) 2687173

DAUGIAU