Vienos dienos patyriminis seminaras “Ramybės pradžiamokslis”

Vienos dienos patyriminis seminaras “Ramybės pradžiamokslis”

Visi atsakymai, kaip nutildyti vidinį chaosą ir kurti harmoningą gyvenimą.

„Ramybės pradžiamokslis. Praktinis gidas į vidinę tylą“ – tai  patyriminis seminaras, skirtas kiekvienam žmogui, ieškančiam vidinio balanso jausmo gyvenimo chaose.

Šiandienos mokslas, kvantinė fizika, senieji išminties tekstai, pozityvioji psichologija pasakoja apie tai, kad kiekvienas žmogus turi vidinį potencialą savo gyvenimą kurti harmoningai ir darniai. Tačiau tam neužtenka suvokti šį faktą ir gauti teisingas žinias – tam, kad tai realizuotųsi mūsų gyvenime, reikalingas realus šios tiesos patyrimas ir praktinė išmintis.

Dažnas žmogus ieško atsakymo, kaip suderinti aktyvią ir sėkmingą veiklą, intensyvų asmeninį gyvenimą, kartu išliekant ramybės būsenos bei išlaikant vidinį balansą. Ar įmanoma šiandieninėje visuomenėje, veikiančioje vakarietiškais principais, girdėti save – ar įmanoma medituoti gyvenimo turguje?

 

Lektorė ir įkvėpimo dirbtuvių autorė Inga Jablonskė, 12 metų aktyviai ieškanti šių atsakymų, ir pastaruosius 6 metus nuolat taikanti gyvenimo kūrėjo praktikas savo veiklose bei asmeniniame gyvenime, ir Agnė Doveikaitė, radusi žmogaus resursą, viršijantį galimybes, kurį pasitelkus įmanomas visiškas savo norų realizavimas, nori pasidalyti praktinėmis žiniomis, kaip visa tai įnešti kiekvienam į savo gyvenimą per atsipalaidavimą ir vidinės koncentracijos galią.


Inga Jablonskė – asmeninio ir dvasinio augimo mokymų centro „SoulACTION“ lektorė, konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ organizatorė, aktyvi visuomenininkė, sėkminga verslininkė ir vadovė. Inga versle jau daugiau nei 17 metų. Eidama vykdomosios direktorės pareigas viename iš medijos kanalų bei strategiškai dalyvaudama įkurtos
komunikacijos agentūros projektuose, Inga taip pat aistringai domisi žmogumi ir gilinasi į jį, jo sugebėjimus bei potencialą.

Norėdama pasidalyti savo patirtimi, Inga sukūrė mokymų programą „Įkvėpimo dirbtuvės“, kur žaismingai išreiškia savo mūzą ir profesinius sugebėjimus, įkvėptai kurdama situaciją, kurioje dalyviai skatinami žengti žingsnį savo norų realizavimo link. Nuostabu tai, kad visi dalykai, apie kuriuos kalba Inga, yra išgyventi ir praktiškai patirti jos pačios, o jų efektyvumą patvirtina Ingos pasiekimai veikloje ir laimingas asmeninis gyvenimas.

 

Agnė Doveikaitė – asmeninio ir dvasinio augimo mokymų centro „SoulACTION“ lektorė, emocinio intelekto lavinimo bei ketvirtos kartos savireguliacinės diferencijuotų funkcinių būsenų metodikos sertifikuota instruktorė. Ji ne tik daug metų veda populiariausius Lietuvoje emocinio intelekto lavinimo mokymus, bet ir yra tarptautinę karjerą padariusi smuikininkė solistė. Be to, Agnė veda autorinę laidą videožurnale „Aš ir psichologija“ ir sujungusi ilgametę muzikinę patirtį bei unikalios emocinio intelekto lavinimo metodikos žinias organizuoja analogų Lietuvoje neturintį projektą „Ecstatic Dance Party“. Visas žinias Agnė pritaikė kurdama savo laimingą asmeninį gyvenimą ir realizuodama sėkmingus projektus.

 

PATYRIMINIS seminaras VILNIUJE: 2018 spalio 13 d. (šeštadienis)  Mokymų centras „SoulACTION“, Kolektyvo g. 144, Vilnius

 

PATYRIMINIS seminaras KAUNE: 2018 spalio 14 d. (sekmadienis) „Europa Royale Kaunas Hotel“, Miško g.11,  Kaunas.

 

MOKYMŲ DIENOTVARKĖ

10:30–11:00 – dalyvių registracija

11:00–12:30 – mokymų pradžia. Teorinė dalis

12:30–12:45 – pertrauka

12:45–13:45 – praktika „Tu esi savo gyvenimo kūrėjas“

13:45–15:15 – pietų pertauka (pietūs neįtraukti į kainą)

15:15–16:30 – praktika „Dėmesio valdymas: atsipalaidavimas ir vidinė koncentracija kaip viena“

16:30–16:45 – pertrauka

16:45–17:45 – praktika „Vidinė ramybė gyvenimo chaose“: naujų žinių integracija į gyvenimiškas situacijas

17:45–18:45 – apibendrinimas: aptarimas ir diplomų įteikimas

 

Investicija į visos dienos patyriminį seminarą – 49 Eur.,  perkant bilietą renginio vietoje kaina 69 Eur.

 

Galite pirkti bilietą-dovanų čekį rašydami mums [email protected]

 

Jeigu reikalinga sąskaita – faktūra rašykite [email protected] arba skambinkite tel. 8-622-31872

 

Bilietus į seminarą VILNIUJE: https://tickets.paysera.com/lt/event/dvieju-dienu-patyriminis-seminaras-ramybes-pradziamokslis-vilniuje

Bilietus į seminarą KAUNE: https://tickets.paysera.com/lt/event/dvieju-dienu-patyriminis-seminaras-ramybes-pradziamokslis-kaune

 

Daugiau informacijos apie renginį: https://soulaction.lt/artimiausi-ivykiai/

 

Vietų skaičius ribotas. Paskubėkite!

 

Iki malonaus susitikimo!

„SoulACTION“ komanda

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2018 spalio 13 10:30 2018 spalio 14 10:30