Vienos dienos stovykla moterims “Diena sau”

Vienos dienos stovykla moterims “Diena sau”

Mielos moterys, kviečiame gegužės šeštadienius skirti sau, sau gražiausiai, mieliausiai, šauniausiai, smalsiausiai, nuostabiausiai!

“Diena sau” – tai vienos dienos stovykla nuostabiame gamtos prieglobstyje, jaukioje vienkiemio sodyboje “Naujasis Majapuras”, kurioje gyvena viena iš Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos bendraturčių, lektorė, bhakti jogos praktikė Asta Ivaškevičiūtė (dvasinis vardas Arčana Siddhi devi dasi).

Stovyklos metu turėsite praktinę galimybę pabūti su savimi, pažinti save. Vyks seminarai, praktiniai užsiėmimai, meditacijos bei kūrybiniai dailės terapijos užsiėmimai.

Dailės terapijos metodų taikymas padeda išsakyti tai kas netelpa žodžiuose. Kartais mūsų išgyvenami jausmai yra per daug sudėtingi, kad galėtume juos patys suprantamai sau įvardinti. Sunku apie tai kalbėti. Tuomet į pagalbą gali ateiti kūryba ir piešimas… Piešdamas žmogus patiria katarsį – dvasinį ir jausmų apsivalymą. Jo metu piešinio autorius turi galimybę išsivaduoti iš jį kankinančių emocijų, jausmų, prisiminimų ar nuoskaudų. 

Pažvelgsim į save, į savo esmių esmę, tikrąją prigimtį, išmoksime paprastų dalykų, kuriuos įtraukus į kasdienę rutiną gyvenimas palaipsniui ima keistis į gerą, atrasim savo stebuklingas prigimtines galias, susipažinsime su bendramintėmis, kursime, svajosime ir pamažu tapsime tuo, kuo iš tikrųjų esame – sėkmės deivėmis, skleidžiančiomis meilę ir harmoniją!
Sodyba yra visai netoli Vilniaus, Vindžiūnų kaime (36 km nuo Studijos, esančios Vytenio g. 10), prie pat Baltarusijos sienos (todėl būtinai pasiimkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą!). Tai vieta, kurioje lengva pamiršti „išmanųjį” civilizuotą pasaulį. Nors tėra vos kilometrą nuo asfaltuoto kelio, ji saugiai pasislėpusi už kalvos, tarp miškų, pievų. Čia tikras, tradicinis vienkiemių kaimas, tad atrodo tarsi būtumėt patekusios ant Pasaulio krašto, netrikdomo skubėjimo, rutinos ir ūžesio.
Sodyba yra laisva nuo alkoholio bei kitų intoksikantų, prievartos, grubumo.

Naujojo Majapuro (New Mayapur Dhama) vardą ir to vardo jėgą sodybai suteikė Astos dvasinis mokytojas Bhakti Caitanja Svamis. Majapuras – tai šventa vieta, kurioje prieš 500 metų apsireiškė Pats Viešpats kaip Čaitanja mahaprabhu kartu su Savo ekspansija – Viešpačiu Nitjananda. Viešpačiai Čaitanja ir Nitjananda – malonės vandenynas, tad visi, kurie svečiuojasi Naujajame Majapure, taip pat gauna tos bepriežastinės malonės. Čia dažnai vyksta kirtanai – kolektyvinis meditatyvus šventų Viešpaties vardų giedojimas, tad vieta energetiškai labai švari ir maloni.

Sodyboje vaišinsitės prasadu – Viešpačiui paaukotu ir taip ypatingos dvasinės energijos pripildytu vegetarišku maistu.
Tad leiskite pailsėti savo kūnui, protui ir sielai, skirkite dieną sau!

Gegužės 7 d. „DIENA SAU: AŠ – SVAJOTOJA”
10:00-11:00 Renkamės, susipažįstame.
11:00-11:30 Pyragas, arbata
11:30-14:30 Praktinis seminaras „Kuriantys ir griaunantys ketinimai” (Asta Ivaškevičiūtė)
14:30-15:30 Pietūs, poilsis
15:30-19:30 Prigimtiniai mūsų norai ir svajonių koliažas taikant dailės terapijos metodus„Mano ateities vizija”
19:30-20:00 Dienos uždarymas, atsisveikinimas

Gegužės 14 d. „DIENA SAU: AŠ – SUMANI ŠEIMININKĖ”
10:00-11:00 Renkamės, susipažįstame.
11:00-11:30 Pyragas, arbata
11:30-15:30 Praktinis seminaras „Dievo daržas” – susipažįstame su laukuose augančiomis gydančiomis ir valgomomis žolelėmis (Marius Lasinskas)
15:30-16:30 Vėlyvi pietūs, poilsis
16:30-18:30 Seminaras „Maistas sielai” (Asta Ivaškevičiūtė)
18:30-19:00 Pyragas, arbata
19:00-21:00 Vegetariškų patiekalų gaminimo pamoka, ragavimas to, ką besimokydamos pagaminome, dienos uždarymas ir atsisveikinimas

Gegužės 21 d. „DIENA SAU: AŠ – UNIKALI MOTERIS”
10:00-11:00 Renkamės, susipažįstame.
11:00-11:30 Moteriška susiliejimo su gamta meditacija (Asta Ivaškevičiūtė.)
11:30-12:00 Pyragas, arbata
12:00-16:00 Savojo moteriškumo paieškos mus supančioje aplinkoje. Kūrybinis užsiėmimas taikant dailės terapijos metodus „Mūsų silpnybės ir stipriosios mūsų pusės. Vienybė su savimi ir aplinkiniu Pasauliu” – vidinių resursų paieškos” (Dainora Skrabulienė)
16:00-17:00 Vėlyvi pietūs, poilsis
17:00-19:00 Seminaras „Dygliuotoji moteriškumo pusė” (Asta Ivaškevičiūtė)
19:00-19:30 Dienos uždarymas, atsisveikinimas

Gegužės 28 d. “DIENA SAU: AŠ – VISATOS DALIS”
10:00-11:00 Renkamės, susipažįstame.
11:00-11:30 Meditacija „Aš – visatos dalis” (Asta Ivaškevičiūtė.)
11:30-12:00 Pyragas, arbata
12:00-16:00 Mandalų terapija ir intuityvios mandalos tapyba ant drobės (Dainora Skrabulienė)
16:00-17:00 Vėlyvi pietūs, poilsis
17:00-19:00 Seminaras „Proto pinklės” (Asta Ivaškevičiūtė)
19:00-19:30 Dienos uždarymas, atsisveikinimas

Lektoriai:
Asta Ivaškevičiūtė
 – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. 2015 m. liepą Asta gavo dvasinę iniciaciją ir dvasinį vardą – Arčana Siddhi devi dasi. Ji skaito paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://astaivaskeviciute.weebly.com/ 
Asta taip pat yra Reiki meistrė-mokytoja. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas dvasiniam, fiziniam tobulėjimui bei psichinei, emocinei ir fizinei žmogaus sveikatai atstatyti.

Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 12 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Organizuoja įvairius seminarus, paskaitas, kūrybinius užsiėmimus, dailės plenerus… Taip pat – viena iš VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora yra dviejų dukrelių mama (Lurdos ir Elzės). Dainora taip pat – sertifikuota „Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė bei Lietuvos Meno terapijos asociacijos narė.

Marius Lasinskas – vaistininkas – žolininkas, “Žolinčių akademijos” viceprezidentas, lektorius. Augina, renka vaistažoles, gamina vaistažolių mišinius, konsultuoja, skaito paskaitas, veda praktinius užsiėmimus. Tai, ką išmoksta, dalinasi su mumis.

Vienos dienos stovyklos „Diena sau” kaina (su visomis priemonėmis, vegetariniais pietumis ir kitomis vaišėmis) – 50 eur.

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS! Būtina registracija iš anksto! 
Maksimalus dalyvių skaičius – 20 žmonių.

REGISTRACIJA vyksta el.p.: [email protected]
tel. pasiteirauti 860420485 (Asta) ir 868444109 (Dainora)
Registracija patvirtinama pervedus išankstinį 20 eur mokestį į studijos sąskaitą.

​Mūsų rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398
www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU