Vienybės bėgimas „Širdis plaka Baltijai“

Vienybės bėgimas „Širdis plaka Baltijai“

2009 metų rugpjūčio 22 d., šeštadienį, įvyks bėgimas „Širdis plaka Baltijai”, skirtas Baltijos kelio 20-mečiui paminėti. Bėgimas prasidės 18 val. Vilniuje, Katedros aikštėje. Per pirmąsias keturias registracijos dienas užsiregistravusiųjų skaičius Baltijos šalyse perkopė 4 000 dalyvių.

Registruotis bėgimui galima iki rugpjūčio 22 d. „Širdis plaka Baltijai” interneto svetainėje www.baltijoskelias20.lt

Renginio idėja – bėgimas iš Vilniaus ir Talino į Rygą, taip simboliškai pakartojant Baltijos kelią. Renginio idėja gimė Latvijoje, ją įgyvendinti ėmėsi trijų Baltijos valstybių orientavimosi sporto mėgėjai. Organizatoriai kviečia visus Baltijos šalių žmones tą dieną būti kartu – išeiti į Baltijos kelią ir prabėgti savo simbolinius šimtą metrų, kilometrą, o gal du ar tris kilometrus ir palaikyti sportininkus.

Pasak Daivos Kuklienės, „Širdis plaka Baltijai” renginio organizavimo ir renginio rėmėjų paieškos koordinatorės Lietuvoje, svarbiausia šiame renginyje yra judėjimas, dalyvavimas, išreikštas noras, todėl kviečiamos dalyvauti ir mamos su mažais vakais, ir suaugę, ir vaikai, ir negalią turintys žmonės.

Vienybės bėgime taip pat bėgs apie 100 profesionalių bėgikų, orientacininkų iš Lietuvos. Tiek pat profesionalių sportininkų prisijungs iš Latvijos bei Estijos.

Jos Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuri yra renginio „Širdis plaka Baltijai” globėja Lietuvoje, rugpjūčio 22 d. į „Baltijos kelią” išlydės mūsų šalies atstovus. Latvijoje ir Estijoje šį renginį taip pat globoja valstybių Prezidentai.

„Širdis plaka Baltijai” yra nekomercinis renginys, kurio tikslas dabar, kaip ir prieš 20 metų, suvienyti visus „Baltijos kelyje”, parodyti, kad mūsų širdys plaka kartu. Jį visuomeniniais pagrindais organizuoja žmonės, kuriems ši idėja artima ir brangi.
Renginį vainikuos koncertas Rygoje, prie Nepriklausomybės paminklo, kuris įvyks rugpjūčio 23 d., sekmadienį, 21val. Baigiamajame renginyje dalyvaus Latvijos prezidentas Valdis Zatleris.

Daugiau informacijos apie renginį rasite interneto svetainėje www.baltijoskelias20.lt

Kontaktai:

Virginijus Šmigelskas – „Širdis plaka Baltijai” ryšių su valdžios ir valdymo institucijomis koordinatorius Lietuvoje
+370 684 51788
virginijus@telosvi.lt

Rimantas Serva – „Širdis plaka Baltijai” pagrindinės bėgikų komandos paruošimo ir aprūpinimo kelyje Vilnius – Lietuvos ir Latvijos pasienis koordinatorius Lietuvoje
+370 618 18029
r.serva@lic.lt

Tadas Rimdžius – „Širdis plaka Baltijai” renginių koordinatorius Lietuvoje
+370 652 87878
t.rimdžius@concept.lt

Kristina Nargėlaitė – „Širdis plaka Baltijai” Lietuvos organizacinio padalinio komunikacijos organizaciniame padalinyje palaikymo koordinatorė
+370 616 16718
rasyk@aurimasvietrinas.lt

Daiva Kuklienė – „Širdis plaka Baltijai” renginio organizavimo ir renginio rėmėjų paieškos koordinatorė Lietuvoje
+370 698 18443
daiva@reklamoslangas.lt

DAUGIAU