Viktor Tsoy 52

Viktor Tsoy 52

Šiemet Viktorui Cojui būtų suėję 52-eji, tačiau prieš beveik 24 metus tragiška mirtis nutraukė poeto, muzikanto, aktoriaus ir legendinės grupės KINO vokalisto gyvenimą. Bet jis liko gyvas dainose, gerbėjų širdyse ir prisiminimuose.
Maskvos centre, prie pat garsiosios Arbato gatvės, gerbėjai muzikanto gyvenimą ir kūrybą įamžino sienoje, kuri, išmarginta dainų žodžiais ir grafiti vaizdais, tapo puikiu paminklu ir kūrybos simboliu, kad tikrasis V.Cojaus atminimas gyvena gatvėse, kuriomis jis vaikščiojo, kuriose kūrė, kuriomis jau eina kiti, bet klauso jo dainas, ieškodami atsakymų į daugelį klausimų. 
V. Cojaus kūrybos įtaka iki šiol jaučiama ir Lietuvoje. Ne vienas žymus muzikantas savo pirmus akordus dėliojo pagal „Pachka sigaret”, „Mama anarchija”, „Peremen” ir daugelį kitų dainų. O kai kurie pergrojo savaip ir savo koncertuose atlieka netgi kaip finalinius kūrinius.
Gimtadienio koncertas organizuojamas jau tradicija tapusioje vietoje – bare “ARTISTAI”. Koncerte V. Cojaus ir KINO dainas akustiškai atliks Igor Sokolov ir Sergejus Savickis. Šie muzikantai yra prisiekę V. Cojaus fanai ir jau daugelį metų groja KINO dainas. Šios dainos ilgainiui tapo jų pačių dalimi, todėl žadamas nuoširdus, nesumeluotas vakaras.

Koncertas nemokamas.    

DAUGIAU