Viktoras Paukštelis ir Riikka Hakola!

Viktoras Paukštelis ir Riikka Hakola!

Paliesiaus dvaras kviečia!

Rudenį pasitikite Paliesiaus dvare kartu su suomių operos žvaigždės, soprano Riikka Hakola bei pianisto Viktoro Paukštelio duetu – išskirtinis koncertas jau spalio 11 d., sekmadienį, 14 val.!

Koncerto metu girdėsite:
J. Sibelius: Flickan kom ifrån sin älsklingsmöte; Demanten på Marssnön; Var det en dröm?
R.Strauss: Die Nacht; Allerseelen; Wie sollten wir geheim Sie halten?
J. Turina: Poema- Cycle; Dedicatoria; Nunca olvida; Cantares; Los dos miedos, Las locas por amor
P.Tosti: Non t’amo piu; Il sogno; Pour un baiser.
G.Puccini; arijos is Manon Lescaut ir Madame Butterfly
F.Liszt: Oh! Quand Je dors,Mefisto valtz.

Riikka Hakola – operos solistė (sopranas), jau 15 metų kuria pagrindinius vaidmenis Suomijos nacionalinės operos pastatymuose: Violetta iš La Traviata, Donna Anna bei Donna Elvira iš Don Giovani, Rosina iš Sevilijos kirpėjo bei eilės kitų gerai žinomų solo partijų puošia šios atlikėjos repertuarą. Atlikėja žinoma tiek dėl solinių pasirodymų su tarptautinį pripažinimą pelniusiais orkestrais bei žymiomis operos žvaigždėmis (tokiomis kaip Placidas Domingas) tiek ir dėl rečitalių su fortepijonu. Rikka Hakola labiausiai garsinantis vaidmuo – Violetta iš La Traviata, kurią jį atliko jau dešimtyje pasaulinio lygio operos teatrų, tame tarpe Stokholmo bei Kopenhagos karališkojoje operoje, Oslo nacionalinėje operoje bei kituose. Atlikėja taip pat koncertavo Metropolitano operoje New York’e ir didziajame maskvos teatre. (Užsukite į atlikėjos asmeninį tinklapį: www.riikkahakola.com)

V. Paukštelis studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur įgijo bakalauro, magistro, meno aspirantūros diplomus bei Hamburgo aukštojoje muzikos ir teatro akademijoje, Paryžiaus aukštojoje muzikos mokykloje. Viktoro išskirtinis projektas – fortepijono bei tapybos sintezė, kuomet skambant baroko ir romantizmo epochų kompozitorių kūriniams demonstuojamos video projekcijos su šiuolaikiniais, pilnais dinamizmo bei ryškaus spalvingumo tapybos darbais. Šių metų kovo mėnesį įvyko labai sėkmingas koncertas su projekcijomis Berlyno filharmonijoje. Viktorą Paukštelį žymus prancūzų pianistas, profesorius Jean Marc Luisada, apibūdino kaip ypač jautrų menininką, pasižymintį intelektualiomis kūrinio formos paieškomis, garsu, pilnu tūrio ir erdvės, bei turtinga, iškalbinga atlikimo technika. (daugiau informacijos apie atlikėją: http://www.victorpaukstelis.com)
Bilietų rezervacija bei papildoma informacija tel. +370 610 44226 arba +370 626 15126 bei el. paštu info@paliesiausdvaras.lt
Renginio kaina: asmeniui 20 eurų, porai (2 suaugę): 30 eurų, senjorams ir studentams: 8 eurai. Daugiau apie renginį galėsite sužinoti Paliesiaus dvaro Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/events/741986479245091/

Po koncerto kviečiame prisėsti puodeliui kavos ar arbatos su kvapniosiomis Paliesiaus dvaro bandelėmis. Taip pat siūlome praleisti popietę dvaro restorane – jūsų lauks išskirtinės kokybės trijų patiekalų pietūs, o žvėrienos (stirnienos) kepsnys tikrai nepaliks abejingų! Pietų kaina asmeniui – 15 eurų. Norinčiųjų pietauti prašome rezervuoti vietas iš anksto aukščiau nurodytais telefonais arba el. paštu.

Iki malonaus susitikimo Paliesiaus dvare!

————
PALIESIAUS DVARAS
Dvaro g. 7,
Paliesiaus kaimas Mielagėnų seniūnija, Ignalinos rajonas
www.facebook.com/paliesiausdvaras info@paliesiausdvaras.lt
Paliesiaus dvarą rasite tarp Mielagėnų ir Giliūtų kaimo, žemėlapio nuoroda:
https://www.google.com/maps/search/55.251315,+26.476297/@55.2583105,26.4428235,13z

****
Paliesiaus dvaro ansamblis buvo suformuotas XVIII a. pab.−XIX a. pr., dvarvietę sudarė pagrindiniai rūmai su šalia buvusia koplyčia, kumetynas, arklidės, ledainė, tvartai ir pirtis, Šiuo metu iš senųjų dvaro pastatų restauruotas buvęs dvaro prižiūrėtojo namas, kuriame įkurtas Paliesiaus dvaro restoranas, SPA bei viešbutis, svečių laukiantis ištisus metus. Buvę pasagos formos tvarto mūro fragmentai restauruoti ir apgaubti didžiule stiklo ir metalo konstrukcija, tai unikali erdvė kultūros bei verslo renginiams. Dvaro teritorijoje išlikusių pamatų vietoje atkurtas ūkinis pastatas, naujam gyvenimui prikelta dviejų aukštų dvaro ledainė, atkurti pasivaikščiojimo takai bei iš lauko riedulių be rišamųjų medžiagų suformuota akmeninė tvora, atraminės sienelės. Ant pamatų, rastų prie šiaurinio įvažiavimo į dvarą, pastatytas medinis administracinis – terapinis korpusas, kuriame įsikūrusi Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika. Paliesiaus dvare galite derinti poilsį ir fizinį aktyvumą – pasivažinėti dviračiais, leistis į žygį šiaurietiško ėjimo lazdomis, organizuoti dienines arba naktines orientavimosi varžybas arba tiesiog pasivaikščioti miške įrengtomis trasomis.

DAUGIAU