Vilniaus fejerija

Vilniaus fejerija

Fejerverkų festivaliai VILNIAUS FEJERIJA tai – Lietuvoje analogų neturintys renginiai, kurie žiūrovų nepalieka abejingų.

Festivalio konkursinėje programoje dalyvaus profesionalios pirotechnikų komandos iš Rusijos, Lenkijos ir Suomijos. Kiekvienos pirotechnikų komandos muzikinį fejerverką sudarys trys dalys: pirmojoje komandos kurs fejerverką pagal tą pačią muziką ir naudos tik baltos, mėlynos ir raudonos spalvos pirotechnikos efektus. Ši rungtis žiūrovams parodys, kaip fejerverkų meistrai interpretuoja esant vienodoms sąlygoms. Antrojoje – kiekviena komanda parodys fejerverką pagal muziką, atspindinčią šalies nacionalinį savitumą, o trečiojoje – fejerverkų programa pagal laisvai pasirinktą muziką.

Vakarą vainikuos Lietuvos pirotechnikos ir fejerverkų profesionalų įmonės BLIKAS parodomasis fejerverkas.

Iki sutemų jus linksmins legendinė grupė ANTIS. Koncerte skambės visi mylimiausi kūriniai.

Fejerverkai ar kitokie pirotechnikos efektai yra tapę daugelio renginių akcentu ar kulminacija. Festivalio programos esmė – galybė meniškai pagal muziką atliekamų fejerverkų. Vilniaus Vingio parkas – tai puiki fejerverkams stebėti erdvė, be to, pamatysite legendinės grupės koncertą. Tokiame unikaliame renginyje apsilankyti būtina!

DAUGIAU