Vilniaus kino šortai 2013

Vilniaus kino šortai 2013

„VILNIAUS KINO ŠORTAI” – tarptautinis profesionalus trumpametražių filmų festivalis Lietuvoje, pristatantis šviežiausius trumpus filmus iš viso pasaulio.

Per septynerius festivalio gyvavimo metus „Vilniaus kino šortai” jau spėjo tapti platforma, reprezentuojančia ne tik Europos, bet viso pasaulio naujosios kartos kinematografininkų trumpametražius filmus.

„Vilniaus kino šortai” kasmet žiūrovams pristato per dešimtį konkursinės programos seansų, kuriuose rodoma daugiau nei 60 stipriausių per paskutinius du metus sukurtų darbų iš viso pasaulio. Šiuos filmus įvertina ir geriausiąjį išrenka tarptautinė žiuri komisija. Taip pat didelis dėmesys skiriamas ir lietuvių kino kūrėjų darbamas, nes kasmet žiūrovai turi galimybę pamatyti specialiąją lietuviškų trumpametražių filmų programą.

Festivalio metu „Vilniaus kino šortai” kino profesionalus pakviečia ir į mokymus, skirtus vis naujai su trumpametražių filmų vystymu, gamyba ar sklaida susijusiai temai.

„Vilniaus kino šortų” programų filmai Vilniuje suksis „Forum Cinemas Vingis” kino teatro, „Skalvijos” kino centro bei „Pasakos” kino teatro ekranuose.

Daugiau informacijos: http://filmshorts.lt/

DAUGIAU