Vilniaus miesto dviračių turas

Vilniaus miesto dviračių turas

2012 metų liepos 1 dieną pačiame Vilniaus centre bus surengtos pirmosios dviračių varžybos „Vilniaus miesto dviračių turas”, kurių pagrindinė ašimi taps Neries upė su savo krantinėmis.

UAB „Sporto miestas” ir Kalnų dviračių (MTB) sporto federacijos rengiamos varžybos – tai draugiškų, atvirų ir tolerantiškų dviračių mėgėjų šventė, kuriuos dalyviai varžysis skirtingose amžiaus grupėse, jų metu rungsis įmonių ir sporto komandos. Varžybų metu paaiškės greičiausi 6 skirtingų profesijų atstovai, taip pat greičiausias darželinukas ir mokyklinukas.

„Vilniaus miesto dviračių turas” startuos ir finišuos vienoje aktyviausių sostinės erdvių – ant pačio Neries upės kranto prie Baltojo tilto. Ten įsikurs ir Dviračių miesto zona, kurioje galima bus rasti ir pamatyti visko, kas susiję su dviračiais.

Trasa apjungs 3 žaliąsias Vilniaus zonas: Kalnų, Vingio ir Karoliniškių parkus.

Varžybų metu dviratininkai mins per dvi sostinės aukštumas: Televizijos bokšto ir Trijų kryžių kalno. Taip pat dalyviai pralėks pačia Vilniaus širdimi: Katedra ir Gedimino prospektu.

Mažiausiems varžybų dalyviams – darželinukams – bus įrengta atskira trasa. Jie šioje trasoje vyksiančiose varžybose galės dalyvauti, nepriklausomai nuo to, kokia transporto priemone jie važiuoja: dviratuku, triratuku ar keturių ratų paspirtuku.

Pradinukų – iki 10 metų amžiaus berniukų ir mergaičių – ralis jau vyks Vilniaus miesto dviračių turo trasos dalyje ir tik dviračiais. Pradinukai įveiks daugiau nei 1 kilometro trasą.

Suaugę dviračių miesto piliečiai (18 metų ir vyresni) ir jaunesni (iki 18 metų) dalyviai bei įmonių komandos įveiks 1 trasos ratą, kurio ilgis sieks 22 kilometrus.

Sporto komandos ir patys sportiškiausi dviračių miesto piliečiai įveiks net du trasos ratus.

Jei esi neabejingas dviračiams, atlėk išbandyti savęs „Vilniaus miesto dviračių turo” trasoje arba ateik palaikyti dalyvausiančiųjų bei gerai praleisti laiką dviračių miestelyje. Tavęs lauksime prie starto linijos, Tau labiausiai tinkančioje trasoje. Iki pasimatymo dviračių mieste!

Programa:

Liepos 1 diena (Sekmadienis)

08:30 – 11:30 Dalyvių registracija

12:00 Varžybų startas

15:20 Numatomas lyderių finišas

16:30 Apdovanojimai (numatoma)

Registracijos forma asmenims

Registracijos forma įmonių darbuotojams

Daugiau informacijos: www.dviraciumiestas.lt

DAUGIAU