Vilniaus universiteto alumnų festivalis

Vilniaus universiteto alumnų festivalis

Birželio 10 d. VU alumnai galės dalyvauti ekskursijose po centrinių rūmų architektūrinį ansamblį, biblioteką, Kauno humanitarinį fakultetą, naujai atidarytus Jungtinį gyvybės mokslų centrą (JGMC), Nacionalinį fizinių ir technologijos mokslų centrą (NFTMC), sudalyvauti žinių, vaizdo ir muzikos seanse „Nuo žemės žvaigždžių link” planetariume.

Birželio 11 d. veiksmas kelsis į VU Botanikos sodą Kairėnuose, kuriame kiekvienas atras dominančią veiklą. Iniciatyvas absolventams ir jų šeimos nariams skirtingose zonose organizuos neakademiniai VU padaliniai: Sveikatos ir sporto, Kultūros, Psichologinio konsultavimo ir mokymų centrai, Žygeivių, Kendo klubai, Fizikos fakulteto studentų mokslinė draugija. Susirinkę galės aplankyti patį sodą, diskutuoti apie absolventų galimybes prisidėti prie karjeros vystymo. Su VU rektoriumi prof. Artūru Žukausku ir kitais garbingais svečiais (Ingrida Šimonyte, prof. Virginiju Šikšniu, doc. Kristupu Saboliu, Andriumi Uždanavičiumi) alumnai aptars universiteto pokyčius ir ateities perspektyvas diskusijoje „XXI a. universiteto vieta ir reikšmė” (moderatorius A. Varanauskas), susipažins su Vilniaus universiteto fondu. Dieną papuoš VU pučiamųjų instrumentų orkestro „Oktava“ ir „TF Band” koncertas.

Kviečiame atvykti su pikniko krepšiais su užkandžiais sau ir draugui.

Birželio 12 dieną festivalį užbaigs šv. Mišios už VU absolventus.

Visą festivalio laikotarpį absolventai galės nemokamai lankytis architektūriniame ansamblyje, pasigrožėti Vilniaus senamiesčio panorama iš šv. Jonų bažnyčios varpinės.

Daugiau informacijos apie festivalį ir registraciją: http://www.vu.lt/alumnu-festivalis

DAUGIAU