Vilnius Film Shorts 2014

Vilnius Film Shorts 2014

VILNIUS FILM SHORTS yra dižiausias Baltijos šalyse tarptautinis trumpų filmų festivalis, pristatantis geriausius trumpus filmus iš viso pasaulio.

Per devynerius metus festivalis tapo platforma, pristatančia ne tik Europos, bet viso pasaulio naujosios kartos kūrėjų trumpo metro filmus.

VILNIUS FILM SHORTS kasmet žiūrovams pristato per dešimtį konkursinės programos seansų, kuriuose rodoma daugiau nei 60 stipriausių per paskutinius du metus sukurtų darbų iš viso pasaulio. Šiuos filmus įvertina ir geriausiąjį išrenka tarptautinė žiuri komisija. Taip pat didelis dėmesys skiriamas ir lietuvių kino kūrėjų darbamas, nes kasmet žiūrovai turi galimybę pamatyti specialiąją  lietuviškų trumpametražių filmų programą.

Kino profesionalai festivalio metu kviečiami dalyvauti ir dvi dienas trunkančiame industrijos renginyje BALTIC PITHING FORUM – trumpametražių filmų projektų pristatymo forume, kur kino kūrėjai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos priatato savo naujas trumpametražių filmų idėjas tarptautinei profesionalų komisijai. Industrijos renginio metu vyksta ir paskaitos bei diskusijos tuo metu aktualiomis temomis.

VILNIUS FILM SHORTS programų filmai Vilniuje suksis „Skalvijos“ kino centro bei „Pasakos“ kino teatro ekranuose.

VILNIUS FILM SHORTS organizatorius – lietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts“.

Spalio 9 – 12 dienomis SKALVIJA ir Kino teatras “Pasaka” (Vilnius)
Spalio 16-19 dienomis festivalis kelsis į Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir Panevėžį.

Vilniaus kino šortai. Trumpi, bet filmai.

Daugiau: http://www.filmshorts.lt/

Facebook renginys: https://www.facebook.com/events/369868719831647/ 

DAUGIAU