(Vilnius) INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET – Didžiausias visų laikų ”GULBIŲ EŽERAS”

(Vilnius) INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET – Didžiausias visų laikų ”GULBIŲ EŽERAS”

International Festival Ballet ir Festival Orchestra pristatys didingiausią pasaulyje “Gulbių ežerą, kupiną grakštumo ir grožio.
 

Šie pasirodymai unikalūs tuo, kad trupė Lietuvos žiūrovams pristatys didingiausią pasaulyje “Gulbių ežerą”.

48 šokėjos-gulbės scenoje – tai savotiškas rekordas. Standartiškai “Gulbių ežere” numatyta 16-28 baltųjų gulbių.

Spektaklis lydimas simfoninio orkestro.

International Festival Ballet

Baleto turpos meno vadovas Aleksejus Bogutskis
 

Sukrėsti ir paveikti nežmoniškos Rusijos agresijos kare prieš Ukrainą, baleto trupė St. Petersburg Festival Ballet pakeitė pavadinimą į International Festival. Pati baleto trupė dabar įsikūrusi Vokietijoje.

Šiuo pokyčiu menininkai aiškiai išreiškia savo poziciją. International Festival Ballet yra tarptautinis baletas, reprezentuojantis supratimą ir galimybę  egzistuoti drauge menams, muzikai ir šokiams, plačiau nei apima valstybių sienos. Nuo pat  karo pradžios menininkai savo poziciją prieš Rusijos agresiją išreiškė daugybe protesto akcijų prieš kiekvieną savo pasirodymą (EuroNews reportažas čia)Todėl jiems dabar kyla grėsmė iš Rusijos valdžios pusės. Kolektyvas, kuriame taip pat yra nemažai Ukrainos šokėjų, natūraliai save mato kaip visų žmonių taikos ir santarvės baletą.

Meno prasme baletas reprezentuoja klasikinio baleto mokyklą gryniausia jos forma. Griežta elegancija derinama su modernu ir XXI amžiaus įtaka, tai yra aukštos klasės šokio spektaklis, savo ruožtu papildomas nuostabiais kostiumais ir ištaigingomis dekoracijomis.

Nemirtinga Piotro Čaikovskio baleto klasika žinoma visame pasaulyje ir nepaliauja žavėti įvairaus amžiaus žiūrovų. Visi žino romantišką „Gulbių ežero“ istoriją, kurios pagrindinės baltosios ir juodosios gulbių figūros tapo aukščiausio lygio klasikinio baleto  elegancijos sinonimu.

Šis aukšto lygio baletas išsiskiria ne tik absoliučiai tikslia šokio technika, bet ir darniu ir nuosekliu bendru įvaizdžiu ir elegantišku lengvumu. International Festival Ballet žavi tobulu šokio spektakliu, kuris žiūrovams užgniaužia kvapą.

 
Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: 1
Renginio kalba:
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]
DAUGIAU