VILNIUS INVEST 2015

VILNIUS INVEST 2015

2015 m. spalio 1-2 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks tarptautinė investicijų ir įmonių finansų valdymo konferencija VILNIUS INVEST 2015 – aukščiausio lygio konferencija investuotojams, finansų profesionalams ir verslo įmonėms, kurią rengia vienintelis vertybinių popierių biržos operatorius Lietuvoje „Nasdaq Vilnius“, Lietuvos finansų analitikus vienijanti asociacija (FAA), LITEXPO ir Vilniaus universiteto Studentų investicinis fondas.

Renginio tikslas – perteikti Lietuvoje ir visame pasaulyje finansų sektoriuje gerai žinomų profesionalų patirtį Lietuvos ir kaimyninių šalių investuotojams, pagilinti jų žinias apie globalias makroekonomines ir finansų rinkų tendencijas, jų įtaką mūsų šaliai ir skatinti Lietuvos kapitalo rinkos aktyvumą. Konferencijos metu suteiktos praktikoje pritaikomos žinios ir aiški susisteminta informacija padės geriau valdyti klientų ir asmenines investicijas.

Į konferenciją atvyks ir savo patirtimi su VILNIUS INVEST dalyviais dalinsis pasaulinio lygio finansų ekspertai iš užsienio. Tarp jų “Cambria Investment Management” investicijų departamento vadovas ir vienas iš įmonės įkūrėjų biržose prekiaujamų fondų, individualių portfelių ir privačių investicinių fondų valdytojas Meb Faber, kuris konferencijos metu skaitys pranešimą „Globalus turto paskirstymas – rinkos tyrimais pagrįsti investavimo sprendimai“. Pirmą kartą Baltijos šalyse lankysis „Credit Suisses“ investicinio banko Londone vykdomasis direktorius ir Pasaulinės demografijos ir pensijų tyrimų vadovas dr. Amlan Roy. Šio išskirtinio svečio žinias naudoja daugiau nei 30-ies pasaulio šalių didieji finansų rinkų žaidėjai. Dr. Amlan Roy konferencijoje kalbės apie tai, kaip finansų rinkas veikia kintantys demografinių pokyčių parametrai. Tarp VILNIUS INVEST užsienio lektorių ir kompanijos ETFGI įkūrėja ir vadovė Deborah Fuhr, šiemet žurnalo ETF apdovanota už gyvenimo pasiekimus analizuojant ETF bei šviečiant visuomenę. Konferencijoje Deborah Fuhr pateiks globalią ETF rinkos apžvalgą ir dalinsis žiniomis kaip ETF yra panaudojami.

Iš viso konferencijoje pranešimus skaitys ir naujausiomis aktualijomis dalinsis 12 finansų ekspertų iš Lietuvos ir 7 kviestiniai užsienio pranešėjai-profesionalai. Pagrindinės konferencijos temos: •demografinių pokyčių įtaka finansų rinkoms ir Lietuvai,•pasyvaus investavimo instrumentų praktinis panaudojimas ir rizikos•psichologinių veiksnių įtaka investiciniams sprendimams. ESATE INVESTAVIMO PROFESIONALAS? 1. Suprasdami pasaulinių finansų rinkų tendencijų daromą įtaką finansų rinkų siūlomiems produktams, geriau parinksite ir pasiūlysite klientams tinkančius produktus.2. Žinodami naujausias finansų rinkų tendencijas, galėsite iš anksto reaguoti į rinkos pokyčius ir daryti reikiamus pakeitimus savo veikloje.3. Žinodami pristatytų tyrimų ir darbo praktikos įžvalgas, savo veikloje greičiau ir aiškiau priimsite sprendimus.4. Sužinosite, kokios yra geriausių pardavėjų savybės, kokia yra marketingo grimasų, profesinio žargono įtaka pardavimams.5. Konferencijos metu bendrausite su potencialiais klientais, partneriais. INVESTUOJATE INDIVIDUALIAI? 1. Suprasite finansų rinkų dinamiką ir kokie finansų rinkos produktai Jums yra tinkami.2. Žinosite, kaip valdyti finansinio portfelio riziką.3. Įgysite būtinas žinias, reikalingas investuojant į biržoje prekiaujamus fondus (ETF).4. Sužinosite, kokie psichologiniai veiksniai sukuria kliūtis racionaliems sprendimams ir kaip šias kliūtis įveikti.5. Sužinosite, kokie yra patikimiausi būdai užsitikrinti tvarią senatvę.
Visa informacija apie konferenciją www.vlninvest.lt

Norėdami dalyvauti VILNIUS INVEST 2015 ETF seminare profesionalams užsiregistruokite čia. Seminare galės dalyvauti tik užsiregistravę dalyviai.

DAUGIAU