Vilnius Street Battle

Vilnius Street Battle

Vilnius Street Battle- tai didžiausias gatvės šokių turnyras Lietuvoje, pritraukiantis šokėjus ir žiūrovus iš daugiau nei 20 pasaulio šalių! Pagrindinio renginio dieną (Kovo 19) nuo ryto iki vakaro net dviejose scenose šokių kovoms susiburs houser‘iai, hip-hoper‘iai, popper‘iai ir breaker‘iai. Įspūdingi šou pasirodymai garantuoti !

Vilnius Street Battle tai ne tik šokių konkursas – tai gatvės šokių vakarėlis, kuriame kaip ir kasmet atmosferą kaitina charizmatiškasis renginio vedėjas MC Trix! Žiūrovai ir dalyviai pagauti nerealaus HYPE‘o tampa nepakartojamo reginio dalimi. Šiemet šokių aikštelėse ritmą diktuos net trys Dj, taip pat savo pasirodymą jau rengia repo muzikos atlikėjas iš Danijos „Black Daniels“ su komanda.
Nuo pat ryto atrankoms šokėjai sugūžės į muzikinį teatrą „Legendos“ klubas“ (buvęs „New York“), kur į šokių kovas pateks tik geriausieji ! Durys žiūrovams atveriamos 17:00 val. pradžia 18:00 val. (su tuo pačiu bilietu galima stebėti ir atrankines kovas nuo 10val. ryto) ! Detalesnė renginio programa: http://vilniusbattle.com/lt/programa/

Šokėjus vertins garsūs, nusipelnę, legendiniai šokėjai. Gatvės šokių pionierius Amerikietis Broolyn Terry atvyksta netgi iš Japonijos ! Šokėjai jau ruošia savo geriausius judesius, teisėjai nekantrauja atvykti į Lietuvą, na o žiūrovai jau rūpinasi bilietais!

Vilnius Street Battle laukia visų – mažų ir didelių, šokančių ir dar nešokančių. Čiupkite draugus bei tėvus už rankų ir pasinerkite į gatvės šokių sūkurį ! Motyvacijos ir teigiamos energijos pasikrausite bent jau metams į priekį.

Štai Jums praėjusių metų video reportažas: www.youtube.com/watch?v=NdLkzWim9yk

Bilietai www.tiketa.lt/LT/gatves_sokiu_kovos__vilnius_street_battle_2016_14384 (dėl išankstinių galima kreiptis į SKILLZ gatvės šokių studiją, [email protected])

DAUGIAU