VIP SPA ritualas veidui su „Morjana“ 90 min.

VIP SPA ritualas veidui su „Morjana“ 90 min.

Kaune įsikūrusioje Ąžuolyno medicinos klinikoje atliekami SPA ritualai ir masažai su „Morjana“ kosmetika ne tik visapusiškai pasirūpina kūnu, bet ir nukelia į ryškiomis spalvomis, kvapniais aromatais ir rytų mistika dvelkiantį pasaulį.

SPA ritualai atliekami su prancūziška kosmetika „Morjana“, kuri gaminama taikant per amžius sukauptas grožio paslaptis iš Maroko. „Morjana“ savo produktus kūrė remdamiesi turkiška ritualų filosofija ir pirtimi, kuri paplitusi ir kitose Artimųjų Rytų šalyse, pagal kurią prieš kiekvieną svarbų žmogaus gyvenimo momentą (vestuves, gimdymą ir pan.) svarbu apsivalyti – tiek fizine, tiek dvasine prasme. Visas procesas turi būti kiek įmanoma labiau atpalaiduojantis ir raminantis, kad būtų pasiekta proto ir kūno ramybė.

VIP SPA ritualai visam kūnui su „Morjana“ kosmetika – tai išskirtinis dėmesys Jūsų odai ir kūnui. Prabangios priemonės atgaivina odą, o masažuotojo rankų prisilietimai suteiks magiškų potyrių. VIP SPA ritualas kūnui padės maksimaliai atsipalaiduoti ir nuraminti Jūsų mintis.

SPA ritualą sudaro keturios procedūros:

1.         Demakiažas, kuriuo nuvaloma oda ir pašalinami odos nešvarumai.

2.         Odos šveitimas – Veido, kaklo ir dekoltė oda nušveičiama su šveitikliu, kad būtų pašalintos negyvos odos ląstelės ir kiti nešvarumai.

3.         Veido ir kaklo masažas, kurio metu atliekamas giliai atpalaiduojantis masažas su aliejais.

4.         Odos priežiūros priemonių aplikavimas – oda palepinama kremu, eliksyru, losjonu ar kitomis „Morjana“ priemonėmis, kurios parenkamos pagal odos tipą ir būklę:

⁃       „Didingas grožis“ – skirtas dehidratuotai, išsausėjusiai ir susilpnėjusiai odai.

⁃       „Neblėstantis žavesys“ – skirtas suglebusiai, pavargusiai ir papilkėjusiai odai.

⁃       „Spindesys“ – skirtas storai, riebiai ir mišriai odai.

⁃       „Prabangus amžius“ – skirtas susilpnėjusiai, papilkėjusiai, brandžiai odai.

 

Pajuskite prabangą, išskirtinį dėmesį jūsų odai ir kūnui bei egzotišką Maroko magiją Ąžuolyno medicinos klinikoje Kaune.

DAUGIAU