free Virginijos Kochanskytės spektaklis „Gyvenimas kaip graži kelionė“

Virginijos Kochanskytės spektaklis „Gyvenimas kaip graži kelionė“

Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, V. Putvinskio g. 55, Kaune

 

Lapkričio 30 d., ketvirtadienį, 18 val. kviečiame į Virginijos Kochanskytės spektaklį „Gyvenimas kaip graži kelionė“.

Vienos aktorės spektaklyje bus pasakojamos romantiškos ir ironiškos, šmaikščios ir lyriškos istorijos. V. Kochanskytė žiūrovus įtaigoja pasinerti ne tik į kuriamo personažo gyvenimo kelionės peripetijas, bet drauge pergyventi ir savo asmeninius gyvenimo patyrimus. Tai jaudinantis susitikimas su pačiu savimi, kuriame netrūksta juoko, ašarų, nuskaidrėjimo. Scenarijus ir režisūrinis sprendimas – V. Kochanskytės.

Jau trečią kartą lapkričio 25 – gruodžio 10 dienomis Kaune ir Vilniuje organizuojamas „Baltojo kaspino festivalis 2017“. Tai kultūrinių prevencinių renginių ciklas, skirtas tarptautinei akcijai „16 pasipriešinimo smurtui prieš moteris dienų“. Šiemetinis, jau 3-iasis „Baltojo kaspino“ festivalio dedikuojamas Fridos Kahlo – menininkės ir stiprios moters ir  110-osioms gimimo metinėms.

Skirtingų žanrų, vykstantys skirtingose erdvėse, festivalio renginiai (parodos, instaliacijos, paskaitos, filmų peržiūros, spektakliai, performansai, koncertai, konferencija, kūrybinės dirbtuvės) padės pagrindinę festivalio žinutę „Nulis tolerancijos smurtui prieš moteris“ perduoti pačioms įvairiausioms auditorijoms, taip pat – skatinti diskusijas ir kritinį mąstymą.

Renginys nemokamas.

DAUGIAU