Virtuali degustacija! Svečiuose Vińa Maipo vyninė!

Virtuali degustacija! Svečiuose Vińa Maipo vyninė!

Kviečiame į Virtualią Vińa Maipo vyninės degustaciją, kuri vyks Balandžio 16 d. (trečiadienį) 18.30 valandą „MV gėrimų parduotuvėje“ J. Jasinskio g. 16 (įėjimas iš Goštauto g.), Vilniuje.
Kaina: 40 Lt.
Į kainą įskaičiuota: vynas ir užkandžiai

Trečiadienį mūsų degustacijų salė prisipildys puikia nuotaika ir karštu pietietišku temperamentu, nes turėsime ryšio tiltą Vilnius-Maipo, kurio metu apie „Vińa Maipo“ vyną pasakos vyriausiasis vyninės vyndarys Max Weinlaub!
Ketvirtą vietą pasaulyje pagal pardavimus užimanti “Vińa Maipo” vyninė buvo įkurta dar 1948-aisiais metais. Ji pastatyta vyndarystės tradicijomis ir aukštos kokybės vynu garsiame Maipo slėnyje, tokio paties pavadinimo miestelyje. Regiono klimatas bei dirvožemis – idealūs vyno gamybai. Laikui bėgant vyninė išaugo ir išplėtė savo veiklą kituose Čilės vyno regionuose, kur galėjo pritaikyti Maipo regione įgytas vyno gamybos žinias bei tradicijas. Dabar “Vińa Maipo” kultivuoja gausų spektrą vynuogių veislių, auginamų garsiausiuose Čilės vyno regionuose. Dar 2000 metais eksportavusi savo produkciją į 10 pasaulio šalių, vyninė iki šios dienos išaugino šį skaičių į daugiau kaip 70 šalių.

Centrinio slėnio regionui būdingas Viduržemio jūros klimatas, kuris susidaro Andų kalnų bei Ramiojo vandenyno įtakojamų oro sąlygų sankirtoje. Šiam klimatui būdingi temperatūrų svyravimai sukuria puikias sąlygas koncentruoto bei ryškaus skonio derliui augti. Bet apie tai ir dar daug daugiau mums papasakos patys vyninės atstovai.

Ragausime:
Viña Maipo Varietal Selection Chardonnay Central Valley
Viña Maipo Vitral Reserva Syrah Rapel Valley
Viña Maipo Grand Devocion Syrah – Petit Syrah Maule Valley
Viña Maipo Limited Edition Syrah Maipo Valley
Viña Maipo Gran Devotion Sauvignon Blanc

Į kainą įskaičiuota: vynas ir užkandžiai
Degustaciją veda Petras Jarašunas
DALYVAVIMAS TIK SU REGISTRACIJA

DAUGIAU