free VISI Varom’i padangų treniruotė

VISI Varom’i padangų treniruotė

Balandžio 29 d. Be1 komanda kviečia jungtis į “VISI VAROM’i” treniruotę su padangomis! Pasiruošk artėjančiam šiltajam sezonui su mumis!

Taip, teisingai supratai, čia išmoksi ne tik kaip naudingai panaudoti nebereikalingas padangas, bet ir aktyviai bei linksmai praleisi laiką. Pažadame, tu nepasigailėsi, o užsuksi ir sekantį kartą.

KADA? Balandžio 29 d. 18 val.

KUR? Panemunės šile

KĄ GARANTUOJAME? Išmoksi naujų pratimų, kuriuos rodys profesionalus treneris Vaclovas. Pažadam, išdeginsi nereikalingas kalorijas ir pasikelsi nuotaiką!

KOKIA BUS TRENIRUOTĖ? Vesime funkcinę treniruotę, kurios metu apjungsime rankų, kojų, torso raumenis. Todėl padangas kelsime, ridensime, stumsime ir galų gale – krausime. O taip pat, mūsų treneris Jums paruošė siurprizą, įdomu? Ateik ir sudalyvauk!

KIEK LAIKO TRUKS TRENIRUOTĖ? Treniruotė truks 1 – 1,5 valandos. O gal norėsit pratęsimo? Mūsų geranoriškas trneris pasiruošęs padėti Tau bei atsakyti į aktualiausius klausimus!

AR BUS ŽAIDIMŲ? Po pagrindinės treniruotės dalies darysim varžytuves, kurių metu, susiskirstę į komandas, galėsite laimėti prizų! Mūsų remėjai pasiruošę Jūs nustebinti!

KO REIKIA DAR? Patogi apranga vienas svarbiausių dalykų, tačiau nepamiršk ir telefono, kurio dėka gali kurti savo #VisiVarom‘i treniruočių albumą!

Lauksime jūsų visų balandžio 29 d., 18 val. Panemunės šile, kur stumsim ir ridensim ne tik velykinius margučius!

DAUGIAU