Visuomeninė švarinimo akcija „Darom 2012″

Visuomeninė švarinimo akcija „Darom 2012″

„RINGUVA” ir „Darom 2012″ balandžio 21 d. 10 val.

kviečia į visuomeninę švarinimo akciją Panevėžio Skaistakalnio parke

 

Lietuviškų švaros produktų „RINGUVA” gamintoja AB „NAUJOJI RINGUVA” bei kasmetinės gamtos švarinimo akcijos „Darom 2012″ organizatoriai balandžio 21 d. 10 val. kviečia visus panevėžiečius tvarkyti aplinką Panevėžio mieste. Penktąjį kartą šalyje vyksianti akcija bendram tikslui šiemet tikisi suvienyti daugiau nei dešimtadalį Lietuvos gyventojų. Šia akcija siekiama skatinti ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą ir kurti bendruomenišką visuomenę.

„Lietuva yra viena iš pirmųjų šalių, prieš 5-erius metus palaikiusių akciją ,,Darom”, ir viena iš keletos pavyzdingai ją kasmet rengiančių. Labai smagu, kad kiekvienais metais į mūsų kvietimą – vienytis šalies švarinimui – atsiliepia vis daugiau tautiečių. Tai įrodo, kad Lietuvoje žmonių sąmoningumas ir atsakomybė auga. Žmonės pamažu pradeda suvokti, kad esame atsakingi ne tik už tvarką savo kieme” – sakė akcijos ,,Darom 2012″ organizatorius Karolis Sargūnas.

AB „NAUJOJI RINGUVA” jau trečius metus remia ir aktyviai dalyvauja šioje pavasarinėje švarinimosi akcijoje. Bendrovė atsakingai žiūri į gamtos išsaugojimą bei žmogaus sveikatą, todėl bendrovės siūlomi švaros produktai yra gaminami iš aukščiausios kokybės natūralių žaliavų, juose nėra kenksmingų cheminių medžiagų, jie atitinka gamtos saugos reikalavimus.

Šiemet ,,Darom” akciją pristato bendrovės gaminamos natūralios ir saugios skalbimo priemonės „RINGUVA”: dėmių valikliai „RINGUVA X”, skalbiamieji muilai „RINGUVA” ir skysti skalbikliai „RINGUVA Plius”, kurie yra saugūs ir draugiški tiek žmogui, tiek aplinkai, nes aplinkoje pilnai biologiškai suskyla. 

 

DAUGIAU