Vitalijus Špokaitis: Kaip pamiršti Euroviziją | Legendos

Vitalijus Špokaitis: Kaip pamiršti Euroviziją | Legendos

LEGENDA: Vieną dieną Vitalijaus bernas išvažiavo į Euroviziją dirbti. Kai grįžo, jau nebebuvo Vitalkos bernas. Buvo sunku jam pamiršt tą Euroviziją…

Buvo ir dar vienas. Labai seniai. PIRMOJI MEILĖ… Kartu kadaise jie žiūrėjo Euroviziją. Tik taip jos ir nepamatė. Bet buvo labai gera. Štai dabar Vitalka pats dalyvauja Eurovizijoj. Ir šiek tiek pergyvena „Kaip išgėrus nepradėti rašinėti savo pirmajai meilei?“.

VITALIJUS ŠPOKAITIS – aktoriaus ir muzikanto DOMINYKO VAITIEKŪNO sceninis alter ego.

Vitalijus savo karjerą pradėjo per lovą seniai. Bet per lovą nepaėjo, tad teko kurti muziką. Prikūrė ir 2019 m. išleido albumą „GERAS ŽMOGUS“. Daugiau žymių faktų apie jį nėra. Nu gal tai, kad koncertavo LOGIN’e. Ir dalyvauja Eurovizijos nacionalinėje atrankoje (pasirodymą stebėkite rytoj). O Kovo 26 d. pirmą kartą stos ant scenos Legendose. Atvarykit.

KONCERTAS = MUZIKINIS STAND-UP’AS

Sceninė programos versija atliekama šmaikščiai imituojant TEDx stiliaus kalbėjimą, muzika mainosi su smagiais pasakojimais apie gyvenimiškas XXI a. emocines žmogaus patirtis. O šį kartą bus kalbama per Eurovizijos prizmę ir … kaip pamiršti savo pirmąją meilę. Arba #Euroviziją?

Muzikos prieš tai galit paklausyti čia: http://bit.ly/VitalijusSpokaitis

ATLIKĖJŲ SUDĖTIS

Vitalijus Špokaitis (Dominykas Vaitiekūnas) – vokalas

Dovydas Kiauka – klavišai

Augustas Baronas – būgnai

______________

BILIETAI, ARTĖJANT RENGINIUI, BRANGS
Renginio dieną bilietus bus galima įsigyti prie įėjimo;

STALIUKŲ REZERVACIJA

tel. +370 62438525 arba el. p. [email protected]

DURYS ATIDAROMOS LIKUS 2 VAL. IKI RENGINIO PRADŽIOS

Pirkdamas bilietą į renginį, neprieštaraujate, kad būsite filmuojamas ar/ir fotografuojamas, o nuotraukos viešinamos žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.

Organizatoriai turi teisę savo nuožiūra keisti koncertų datą, vietą, laiką, programas ir jų atlikėjus.

DAUGIAU