Vrooam Oil Trophy – čempionatas mėgėjams ir sportininkams

Vrooam Oil Trophy – čempionatas mėgėjams ir sportininkams

VROOAM OIL TROPHY 2014 – ČEMPIONATAS MĖGĖJAMS IR SPORTINIKAMS

2014 metai bus ypatingi greičio ir adrenalino mėgėjams! Sporto klubas „Coffee Racers“ pradeda organizuoti varžybas, kurios bus skirtos ne tik motociklininkams mėgėjams, besilankantiems mūsų organizuojamuose Track day formato renginiuose Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, bet ir sportininkams. Bus organizuojami du atskiri važiavimai.

Džiaugiamės, kad tai nebus varžybos vien dėl taurių ar diplomų. Bus ir prizų! Pagrindiniu šių varžybų rėmėju tapo tepalų gamintojas iš Olandijos VROOAM, gaminantis tik aukščiausius standartus atitinkančius tepalus motociklams.

KUR??

VROOAM OIL TROPHY 2014. Taip vadinsis varžybos, kurių sezonas prasidės Nemuno Žiede balandžio 26 dieną. Po to veiksmas persikels į Latvijos Bikernieki žiedą bei į visiškai atnaujintą Audru Ring trasą Estijos Parnu mieste. Iš viso numatomi 8 etapai minėtose trasose: keturi Lietuvoje ir po du Latvijoje bei Estijoje.

KADA??

Dėl VROOAM įsteigtų prizų mėgėjai ir sportininkai varžysis kiekvieno „Coffee Racers“ organizuojamo Track day pabaigoje – tuomet ir vyks lenktynės.

KAS??

VROOAM OIL TROPHY 2014 bus dvi klases – CLUB ir PRO. CLUB klasėje, kaip ir praėjusiais metais gali dalyvauti tik mėgėjai, t. y. asmenys, kurie per paskutinius 4 metus neturėjo Lietuvos motociklų sporto federacijos arba kitos federacijos Rookie (buvusi B klasė), Superbike, Supersport arba Superstock klasių licencijos. Asmenys, turėję Pretendent (buvusi C klasė) licenciją, galės dalyvauti VROOAM OIL TROPHY 2014 lenktynėse CLUBklasėje. PRO klasėje galės važiuoti sportininkai, turintys motociklų sporto federacijų licencijas Rookie arba Superstock klasėse bei greitesnieji CLUBklasės Vrooam Oil Trophy 2014 dalyviai.

VROOAM OIL TROPHY 2014 varžybų dalyviams nebus keliami sudėtingi reikalavimai, susiję su specialiu motociklo paruošimu. Pagrindiniai reikalavimai bus susiję su saugumu – techninė motociklo ir padangų būklė turi atitikti gamintojo reikalavimus (geri stabdžiai, pakankamas padangų protektorius, neturi lašėti tepalai ar kitokie skysčiai ir pan.).

Lenktynėse galima bus startuoti su bet kokiomis padangomis (slick tipo arba gatvei skirtomis), kurios turi pakankamą protektorių.

Varžybų dalyviai privalės dėvėti odinę arba tekstilės vienos arba dviejų dalių motociklininko aprangą, homologuotą šalmą, motociklininko pirštines ir batus. Taip pat „Coffee Racers“ rekomenduoja lenktynių dalyviams dėvėti stuburo apsaugą. Neturintiesiems stuburo apsaugos, mūsų partneris Bikeshop pasiūlys specialias kainas „Knox“ apsaugoms.

KODĖL??

Kiekviename etape dalyviai varžysis dėl VROOAM įsteigtų prizų. VROOAM tepalais arba motociklų priežiūros priemonėmis bus apdovanoti pirmų trijų vietų nugalėtojai. Po kiekvieno etapo bus klasifikuojama bendra sezono įskaita, kurios nugalėtojas laimės įspūdingą ir vienetinę taurę.

VROOAM OIL TROPHY 2014 starto mokestis yra įskaičiuotas į Track day kainą, todėl varžybų dalyviams tai nieko papildomai nekainuos!!!

DAUGIAU