Vyno degustacija – Gewurztraminer  vyno įvairovė

Vyno degustacija – Gewurztraminer vyno įvairovė

Šios degustacijos pavadinimas kalba pats už save. Ragausime ir tarpusavyje lyginsime įvairų vyną, pagamintą iš Gewurztraminer vynuogių.

Hugel Gewürztraminer Alsace AC
Tik 26 hektarus nuosavų vynuogynų turinti vyninė savo produkciją parduoda daugiau nei į 100 pasaulio šalių. Šios šeimos vardu paženklintas vynas patenka į Elzaso „superpirmaisiais“ vadinamų vyndarių grupę. Hugel šeima Elzase garsėja ir į visas vyno enciklopedijas įrašyta dėl jos pastangomis atgaivintos vėlyvojo skynimo derliaus vyno gamybos tradicijos.

Alois Lageder Gewürztraminer Südtirol – Alto Adige DOC
Alois Lageder vardas tai tarsi sinonimas aukščiausiai vynuogininkystės ir vyndarystės kokybei. Įkurtą dar 1823 metais Alois Lageder vyninę valdo jau 5-oji Lageder’ių šeimos karta. Alois Lageder vyną gamina Alpių papėdėje, pačiame šiauriausiame Italijos Sudtirol-Alto Adige regione. Čia gaminamas vynas pirmiausiai išsiskiria aiškiu identitetu, atspindinčiu savitą Alto Adige geografiją ir dirvožemį, ant kurio auga vynmedžiai.

Enate Gewürztraminer Somontano DO
„Enate“ – menas vyne, vyno gamybos menas.
Vyninėje nėra naudojama pirkta vyno žaliava, nes „Enate“ vyninei priklauso net 400 hektarų nuosavų vynuogynų. Nors moderni vyninės architektūra jos projektuotojui atnešė gausybę naujų užsakymų, Enate vyninė daugiausiai aptariama ir kopijuojama dėl neįprasto vyno gamybos.

Crane Lake Gewurztraminer California
Tai puikus nebrangaus, bet puikiai padaryto Gewurztraminer vynuogių vyno pavyzdys iš saulėtos Kalifornijos.

Michel Leon Gewürztraminer Alsace AC
„Michel Leon“ vynai atspindi ilgai puoselėtas vyninės vertybes – tai tobulumo siekimas kiekviename žingsnyje ir pagarba tradicijoms.

Degustacija vyks 2013 metų gegužės 7 dieną, 18.30 valandą MV gėrimų parduotuvėje J. Jasinskio g. 16 (įėjimas iš Goštauto g.).
Bilieto kaina 35 lt
Degustaciją veda Petras Jarašūnas
DALYVAVIMAS TIK SU REGISTRACIJA
Registracija telefonu: (8 5) 2 786 066
Registracija elektroniniu paštu [email protected]

DAUGIAU