Vyno degustacija “Keturių kontinentų Pinot Noir”

Vyno degustacija “Keturių kontinentų Pinot Noir”

Neginčijamai klasikinė vynuogė Pinot Noir negelbėja iš šių vynuogių pagaminto vyno nuo susidariuso stereotipo. „Pinot Noir” yra „Pinot Noir” ir iš jo nieko daug nereikia tikėtis. Vynas beveik visada būna šviesios ar vidutinio intensyvumo rubino spalvos su rusvu atspalviu, o tai iš anksto nusistatę ragautojai įvardija, kaip vyno trūkumą. Ir aišku dėl to labai apsirinka.  Kaprizingos vynuogės Pinot Noir – tikras išbandymas vyndariams! Vyną tikrai labai sunku pagaminti, kas ir lemia gana aukštą šio vyno kainą. Anksčiau buvo manyta, kad jokia kita vieta pasaulyje, išskyrus Prancūzijos vyno regioną Burgundiją, nėra tinkama Pinot Noir vynuogėms auginti, tačiau šiandien turime galimybę mėgautis puikiu Pinot Noir iš Naujosios Zelandijos bei Pietų Afrikos. Galbūt ši „nedėkinga” vynuogė, kaip tik suteikia vynui pranašumo ir Pinot Noir vynas menkinamas nepelnytai? Kviečiame atsakyti į šį ir kitus klausimus bei plačiau pažinti tą kaprizingąją vynuogę.

 

Degustaciją ves UAB “Istvestas” atstovas ir diplomuotas someljė Egidijus Rakauskas 

DALYVAVIMAS TIK SU REGISTRACIJA. Kaina 60 Lt/asm.

Bilietus galite įsgyti:

  • DAUGIRDO vyno parduotuvėje arba viešbutyje (T. Daugirdo g. 4, Kaune)
  • Kauno Akropolyje (1 a.) esančioje informacijoje prieš “Maxima” kasas (Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaune). * atsiskaitymas tik grynais.

Daugiau informacijos: tel. (8 37) 465 453, 8 686 12 311, el. p.[email protected]. Pirmenybė teikiama bilietą įsigijus iš anksto.

DAUGIAU