VYTAUTAS ŠIŠKAUSKAS | KURŠĖNAI

VYTAUTAS ŠIŠKAUSKAS | KURŠĖNAI

Vytauto Šiškausko
koncertas

 

Kovo 7 d. 15:00
Kuršėnų kultūros centras

Bilietų kainos: 6 Eur (20,72 Lt), 8 Eur (27,62 Lt), 10 Eur (34,53 Lt)

BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI: TICKETMARKET.LT

*Internetu parduodama tik dalis bilietų. Visi kiti bilietai parduodami kultūros centre.

Kviečiame į šiltą ir gražų Vytauto Šiškausko koncertą!

Koncertą ves Arijus Ivaškevičius, kuris suteiks klausytojams puikią galimybę sužinoti įvairiausių faktų apie atlikėją. Įdomiausia tai, kad patys klausytojai galės užduoti klausimus dainininkui. Visa tai suteiks neišdildomas ir šiltas emocijas.

Baladžių autorius Vytautas Šiškauskas – žinomas visoje Lietuvoje. Dainininko karjerą pradėjęs „Ąžuoliuko” chore, vėliau pripažinimo sulaukė dainuodamas įvairiuose estradiniuose kolektyvuose. Vytautas Šiškauskas gerbėjų turi ir užjūrio šalyse – Čikagoje ir kituose JAV miestuose atlikėjas yra surengęs ne vieną savo pasirodymą. Vytauto profesionalumą įrodo ir per visą koncertinės veiklos laikotarpį atliktos dainos – duetai su tokiais žinomais atlikėjais kaip Stasys Povilaitis, Birutė Dambrauskaitė, Ona Valiukevičiūtė ar Viktoras Malinauskas. V. Šiškauskas yra išleidęs penkias  kompaktines plokšteles: „Vasaros prisiminimai”, „Sugrįžtu”, „Netikėjau nežinojau”, „Ateina metas”, „Neišsiųsti laiškai”, bei dvi garsajuostes – „Laiškai ant žiedlapių” ir „Širdis ant delno”.

„Nepasirašau tekstų ar scenarijų, kaip bendrauti su publika. Mane labiausiai ir žavi tas natūralus atlikėjo ir publikos bendravimas, kuris gimsta pačioje salėje. Mane labai veikia teigiama aplinka, koncertų metu visiškai kitaip jaučiuosi, atsipalaiduoju ir bendrauju su publika”,- teigia vienas geidžiamiausių Lietuvos atlikėjų.

Populiarios ir visų mėgiamos dainos, maloni ir linksma draugija nepaliks abejingo nė vieno! 

 

BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI: TICKETMARKET.LT
Bilietus platina: TICKET MARKET
Bilietų kasos: Šiaulių arena, PC “Saulės miestas” (Informacijos salelė), PPC “ŠIAULIŲ AKROPOLIS” (Splius salelė) 

DAUGIAU