Warsteiner Avant-garde

Warsteiner Avant-garde

Gruodžiui gerokai įpusėjus pristatome naują gyvai muzikai skirtų renginių seriją „Warsteiner Avant-garde“. Debiutui – unikalus du žemynus apimantis trio, kurio pasirodymo praleisti negali net ir džaizo vengiantys melomanai.

Renginio metu pirmojoje dalyje turėsime galimybę grojant gyvai muzikai pamatyti Raha Raissnia filmą „Minebrook“. Na, o antrąjai daliai muzikantai yra paruošę staigmeną, kurią ketina laikyti paslaptyje iki pat renginio!

✖ Muziką kurs:

◉ Dalius Naujo – būgnininkas, kurio karjeros pradžia susijusi su 9-to dešimtmečio Vilniaus džiazo ir avangardine muzika. Muzikantas čia grojo su Juozu Milašiumi, Vladimiru Čekasinu, Petru Vyšniausku, Skirmantu Sasnausku, Vytu Labučiu, Eugenijum Kanevičium ir kitais. 1995-aisiais Dalius Naujokaitis energingai įsiveržė į Niujorko muzikinę sceną, surengdamas seriją originalių solo pasirodymų „Kino Antologijos Archyve“. Taip pat Daliaus muzika skamba Jono Meko filmuose „Happy Birthday To John Lennon“, „On My Way Way To Fujijama I Saw“, „This Side Of Paradise“ bei Moira Tierney filme „Circus“.

◉ Jonathon Haffner – jaunas, bet turintis unikalų ir ryškų grojimo stilių saksofonistas, dar visai neseniai
įrašęs „Life on Wednesday“ kompaktinę plokštelę, kurioje groja tokie atlikėjai kaip Craig Taborn, Wayne Krantz, Eivind Opsvik, Kenny Wollesen bei Jochen Ruechert. Atvykęs į Niujorką
grojo ir įrašinėjo su Lawrence „Butch“ Morris, Kenny Wolleson, Bill
Frisell, Medeski, Martin and Wood, Sex Mob, Brazilian Girls, Jesse
Harris, Jason Moran, Steven Bernstein… Sąrašas tęsiasi ir tęsiasi.

◉ Juozas Milašius – gitaristas, kompozitorius ir įvairių performansų autorius, Lietuvos džiazo scenos enfant terrible. Turbūt nė vienas Lietuvos džiazo muzikantas savo muzika nekėlė tiek aistringų diskusijų kaip eksperimentatorius ir konceptualistas Juozas Milašius. Džiazo scenoje pasirodęs 1986 metais, jis pagarsėjo kaip bekompromisiškiausias Lietuvos džiazmenasč savo muzikoje išbandęs ir totalųjį free, ir triukšmo galimybes, ir alternatyvius garso išgavimo būdus, provokuodamas tiek beatodairiškas simpatijas, tiek kategorišką opoziciją. Gitaros pavergtas, šio instrumento galimybes Juozas Milašius ištyrinėjo grodamas solo ir eksperimentuodamas įvairiuose projektuose su improvizacinės bei elektroninės muzikos kūrėjais ir garso menininkais.

‣ Lithuanian Sutartinės – The Choir on the Roof: http://www.youtube.com/watch?v=NGYec-6364w

‣ EXPANSIJA Gitaros-Juozas Milašius [2] 2009 10 23,Kaunas, Lithuania: http://www.youtube.com/watch?v=rzIKZeKkX0k

‣ J.Haffner,J.Milasius,V.Nivinskas,D.Naujokaitis: http://www.youtube.com/watch?v=EroybenP7nU

Vakaras, kurio praleisti nevalia – „Warsteiner Avantgarde“ laukia jūsų!

✖ Gėrimai – 20:00 – 08:00;
✖ Maistas – 20:00 – 08:00;
✖ Įėjimas: 15 LTL.

◉ Mus rasite – Upės g. 6, Vilnius, po Baltuoju tiltu.

DAUGIAU