We Could Be Astronauts & Raven Jack live!

We Could Be Astronauts & Raven Jack live!

Paskutinį balandžio sekmadienį (04 28) Kaune Punto Jazz Palėpėje rengiama neeilinė roko fiesta, kurios pagrindiniai svečiai iš Didžiosios Britanijos atvykstanti roko grupė We Could Be Astronauts.
2009 metais senąjame Yorke susikūrusi grupė jau pelnė šlovę gimtinėje ir pradeda pirmąjį korcertinį turą Europoje, todėl į Lietuvą atvyksta tiesiai po koncerto Osle. Pirmą kartą Kaune, pirmą kartą Lietuvoje: grupės nariai tikisi savo kocertuose išvysti klausytojus, kuriem nesvetima roko sąvoka.

We Could Be Astronauts turi aiškų muzikinį veidą ir tiki tradiciniu roko muzikos kūrimo keliu, kuriuo keliauja savo muzikinėje karjeroje. Pasisėmę įkvėpimo iš savo herojų ir sumaišę tai su dabarties garsais horizantaliu keliu į kosmosą juda trenksmingai su pulsuojančio roko energijos jėga. Praėjusiais metais išleistas albumas yra puiki dovana roko klasikais tapusių Led Zeppelin, Soundgarden grupių muzikos gerbėjams. Šios grupės populiarumas Jungtinės Karalystės festivaliuose puikus įrodymas, jog klasikinis rokas išlieka aktualus.

We Could Be Astronauts pagrindinis vokalistas Robert Hughes tikrai charizmatiška asmenybė kritikų neretai gretinamas su Robert Plant, ne tik dėl ilgų garbanotų plaukų, bet ir dėl išskirtinio plataus diapazono balso. Be vokalisto Robert Hughes šį kosminio roko penketuką sudaro: gitaristai Simon Himsworth, Paul Heaney, Stuart Fletcher ir būgnininkas Dave Hartley.

Kartu su We Could Be Astronauts balandžio 28 dieną Punto Jazz Palėpėje pasirodys ir Londone susibūrusi lietuvių grupė Raven Jack. Roko žvaigždžių statusą savo gyvenimo būdu užsitarnavus trijulė meilę gerai muzikai išreiškia savo kūrybiniais ieškojimais. Nestandartinės sudėties roko trio sudaro: vokalistas Kip, būgnininkas Grigas ir gitaristas Bielka. Raven Jack muzikinis stilius dar šlifuojamas, nors jų kūryboje jaučiama ir funk, bliuzo ir klasikinio roko įtaka, pati grupė savo muziką apibūdina tiesiog, kaip rock n‘ roll.

DAUGIAU