free Webinaras: 3 didžiausios klaidos imant būsto kreditą

Webinaras: 3 didžiausios klaidos imant būsto kreditą

NEMOKAMAS WEBINARAS KIEKVIENAM, GALVOJANČIAM APIE SAVO BŪSTĄ

REGISTRACIJA: http://bit.ly/registracija_webinaras

 

AR ŽINOJOTE, KAD:
  • Tik 1 iš 4 imančių būsto kreditą aplanko daugiau nei 3 bankus?
  • Bankas, kaip sankciją gali taikyti net 1% maržos padidinimą, jei pradelsite mokėjimus, kas jums gali kainuoti daugiau nei 10 000 eurų?
  • Gaunant pajamas užsienyje, pradinio įnašo reikia bent 50%?
  • Apie visa tai ir dar daugiau kalbėsime webinare.

 

APIE KĄ BUS KALBAMA WEBINARE?

Būsto įsigijimas yra vienas svarbiausių pirkinių gyvenime ir be abejo tai kainuoja daug pinigų. Žmonės pasiėmę kreditą vien palūkanų bankui gali sumokėti bene pusę būsto kainos dydžio sumą. Bankininkai dažnai naudojasi žmogaus emocijomis, kuo greičiau įsigyti savo būstą ir pirkėjams siūlo neadekvačias palūkanas bei sąlygas. Dėl informacijos trūkumo pirkėjai pasiduoda banko nubrėžtoms sąlygoms ir praranda pinigus. Gera žinia – šią situaciją galima gerinti, visų pirma, suvokiant klaidas kurias daro žmonės prieš imant būsto kreditą, na o suvokus pasimokyti iš kitų klaidų.

Lektorius webinaro metu pasidalins savo tiek asmenine, tiek verslo patirtimi, kurią sukaupė per daugiau nei 12 metų finansų klausimais.

Apžvelgsime pagrindines klaidas, kurias daro 4 iš 5 žmonių imdami būsto kreditą ir derėdamiesi dėl būsto kredito sąlygų.

 

KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI?
  • Taip, tai yra webinaras ir realių vietų nėra, tačiau nuo tam tikro skaičiaus dalyvių transliacijos kokybė ženkliai krenta. Dėl to, norint išlaikyti kokybę, turime ribotą registracijų skaičių.
  • Webinarą peržiūrėti galėsite dar 48h po transliacijos.
  • Norintiems labiau gilintis į šią temą kviečiame sudalyvauti seminaruose Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje.
  • Užsiregistruoti galite iki webinaro dienos 20:00 val. Likus 15-30 min. iki webinaro, į savo pašto dėžutę gausite nuorodą transliacijai.

 

WEBINARĄ VEDA:

Lektorius – Žilvinas Butkevičius

Verslininkas, asmeninio tobulėjimo treneris, UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis, taip pat VšĮ „Septyni penktadieniai” vadovas, mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas.

Žilvinas finansų srityje dirba nuo 2006 metų, tad turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime. Seminaro dalyviai Žilviną apibūdina kaip lektorių, kuris ne tik dalinasi vertingais patarimais, bet ir stipriai motyvuoja siekti savo tikslų.

DAUGIAU