WEBseminarai.lt – „Kaip motyvuoti vaiką MOKYTIS?“

WEBseminarai.lt – „Kaip motyvuoti vaiką MOKYTIS?“

GIEDRĖ GUTAUTĖ KLIMIENĖ – „Kaip motyvuoti vaiką MOKYTIS?“

Mokymosi motyvacijos klausimas yra aktualus didžiąjai daugumai mokyklinukų tėvų. Vienu ar kitu mokymosi periodu, su tam tikru motyvacijos mokytis trūkumu tikriausiai susiduria beveik visi. Kartais motyvacijos mokytis pritrūksta jau ir pradinukai, kartais ši problema atsiranda vėliau, o kartais ji atsiranda tik vaikui sulaukus paauglystės. Dažnai tėvus vaiko motyvacijos mokytis trūkumas varo į neviltį. Jie nori, kad vaikas stengtųsi, kad jam sektųsi, tačiau vaiką motyvuoti tampa be galo sunku ir tėvus po truputį pradeda apimti stiprus nerimas dėl vaiko ateities, pyktis ant savęs ir ant vaiko, ir neviltis. Kartais gali atrodyti, kad nieko nebeįmanoma padaryti. Tačiau padaryti visada įmanoma, svarbu gerai suprasti, kaip veikia jūsų vaiko motyvų sistema, gerai susigaudyti, kaip vaiko motyvaciją veikia vienokie ar kitokie tėvų veiksmai, bei pasiruošti po truputį keistis.

Šis seminaras skirtas tiems, kurie domisi ir ieško būtų, kaip geriausiai padėti savo vaikui mokyklos metais. Jis kirtas tiek tiems, kurie susiduria su vaiko motyvacijos mokytis trūkumu, tiek tiems, kurie esamu momentu šios problemos ir neturi. Seminaro pagalba galėsite ne tik išspręsti vaiko motyvacijos problemą, bet ir pasisemti žinių, kaip išvengti motyvacijos trūkumo, kaip visus vaiko mokymosi metus ją palaikyti ir skatinti.

Bonus! Vienam dalyvavusiam tiesioginėje transliacijoje bus padovanota 50 minučių asmeninė Giedrės Gutautės Klimienės konsultacija Jums rūpimais klausimais.

NEMOKAMA TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA – Rugpjūčio 27 d. 19:00

SVARBU! Tiesioginė transliacija yra nemokama, tačiau vėliau seminaro vaizdo įrašas taps mokamas. Tad nepraleiskite progos pamatyti seminarą gyvai nemokamai bei užduoti klausimą lektorei!

Daugiau informacijos – http://webseminarai.lt/giedre-gutaute-klimiene-kaip-motyvuoti-vaika/

DAUGIAU