“WHITE SAND SONGS” Nordic Colours

“WHITE SAND SONGS” Nordic Colours

“WHITE SAND SONGS” Nordic Colours programą atlieka:

Indre Dirgėlaitė – vokalas, kompozicijos.
Liutauras Janušaitis – piano, sax, elektronikos efektai.
Mindaugas Vadoklis – trimitas
Arman Isojan – kontrabosas
Arkadij Gotesman – perkusija, mušamieji.

Išgirskite:
http://youtu.be/CHOuae89LKs
http://youtu.be/b2U7VOIQsKQ
http://youtu.be/ATAZLP5ysM0

Indrės Dirgėlaitės kompozicijos, įtakotos įvairių stilių muzikos: Nu Jazz, Cool Jazz, Experimental Jazz, Soul, Rock su Baltiškomis ir Skandinaviškomis spalvomis, elektronikos garsais. Atlikėja nuo mažens dainuoja lietuvių liaudies muziką, jaučiamas jos atspalvis susipynęs su skandinaviška muzikos maniera, kurią įtakojo Indrės studijos J. Sibelijaus muzikos akademijoje Helsinkyje bei Karališkoje Stockholmo akademijoje.
Kompozicijos praturtintos originaliomis muzikantų improvizacijomis, bei idėjomis. Kartu jie surado originalų skambesį.

Liutauras Janušaitis, unikalus, plataus spektro muzikantas, garsinanatis Lietuvą visame pasaulyje. Pirmasis Barklee College of music absolventas. Saksofonistas, pianistas, kompozitorius, Kauno bigbendo vadovas.

Arkadijus Gotesmanas – Lietuvos džiazo legenda, vienas universliausių perkusininkų šalyje. Jis groja ne tik džiazą, bet ir naujausią akademinę muziką, rašo scenarijus muzikiniams performansams ir instaliacijoms, kuria ir įrašinėja muziką teatrui, atlieka ją spektakliuose, gyvai garsina nebylius kino filmus, rengia projektus su šokėjais.

Trimitininkas Mindaugas Vadoklis bei kontrabosistas Arman Isojan groja su originaliomis Lietuvos ir Europos grupėmis, turi savo unikalų stilių.

 

DAUGIAU