Women on fire! Moterų vakaras kartodrome

Women on fire! Moterų vakaras kartodrome

ElektroKart by Kartlandass ir Moterų laisvalaikis kitaip kviečia!

Kitokie ketvirtadienio vakarai laukia mūsų visų moterų ir merginų Kartlande! Nesvarbu tai bus pirmas kartas kada sėsi į kartą ar jau nesuskaičiuojamas – visoms lygios jėgos!

Kada? Susitikime spalio 25 dieną naujoje elektros įkrautoje,,Elektrokart by Kartlandas” trasoje, nes autosportas skirtas ir moterims.

 

Trukmė: 19-21h

Te lūpų dažai lieka pošalmiuose, o moteriškas kvapas sklinda kartingo trasoje.

Skirkite laiko sau ir rezervuokitės vietą jau dabar!

 

Registracijos forma: http://bit.ly/WomenonFire

Kaina – 25eur./asm.

 

Kodėl verta?

• Teorinė paskaita su Tauras Tunyla*

• Du praktiniai važiavimai po 7minutes**

• Tobulėjimo analizė***

• Kavos petraukėlė****

 

*Tauras Tunyla – būdamas vos penkerių pirmą kartą sėdo už kartingo vairo, o šiandien jį galime drąsiai vadinti perspektyviu jaunu lenktynininku.

**Nauja trasa, elektriniai kartingai ir komforto pojūtis trasoje, kiekvienai moteriai leis jaustis saugiai viso važiavimo metu.

***Važiavimą stebės lenktynininkas, kuris savo įžvalgas ir rekomendacijas kaip manevrus atlikti dar geriau pateiks po važiavimo analizės metu.

****Jeigu po važiavimo ir įtempto vairo laikymo skaudės raumenis, puodelis kavos padės išspręsti šią bėdą. Tyrimai rodo, kad kava mažina raumenų skausmus geriau nei aspirinas.

 

Dar vis nedrįsti? Čiupk draugę ir atraskite laiko naujam hobiui ir pabėgimui nuo kasdienio šurmulio! Adrenalinas, emocinis išsilaisvinimas ir puiki atotrūkio savijauta garantuota.

 

Teiraukis: 🙂

Moterų laisvalaikis kitaip – 8 620 63633

Kartlandas – 8 612 33303

 

Renginio pagrindinė informacija : Spalio 25d. (ketvirtadienis), Dariaus ir Girėno g.2 ,,Elektrokart by Kartlandas” kartodromas, 19h renkamės. 🙂

DAUGIAU