Yoga Rave

Yoga Rave

Tiems, kas ieško linksmybių be alkoholio, puikaus šeštadienio vakaro be sekmadieninio galvos skausmo, kokybiško atsipalaidavimo, ramybės ir šėlsmo kartu, duris atveria sąmoningai linksmintis kviečiantis „Yoga Rave” vakarėlis.

„Yoga Rave” – tai šokiai, gyva muzika, šėlsmas, joga ir meditacija. Tai atsipalaidavimo ir draugiškumo atmosfera, tai entuziazmas be alkoholio, narkotikų ir cigarečių. Laukiame visų – net jei nežinai, ką reiškia žodis asana arba prana, ar joga matyta tik trumpuose kino filmų epizoduose”, – sako renginio organizatoriai, žadantys nuotaikingą jogos pamoką ir pažintį su klasikinias indiškais šokiais.

Pirmuosius bharatanatyam šokio žingsnelius padės žengti studijos „Abhinaya” mokytoja, šokio paslapčių Indijoje pasisėmusi Inesa Stankevičienė.

Per „Yoga Rave” kitaip – be svaigalų – jau linksminamasi D. Britanijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, JAV ir kitose šalyse. Lietuvoje pirmasis „Yoga Rave” įvyko praėjusių metų žiemą.. Pasak organizatorių, su kiekvienu renginiu didėjantis susidomėjimas rodo, kad jaunimas ieško ir vertina sveiką atsipalaidavimą, sąmoningą laisvalaikį ir gerą savijautą net ir po linksmo vakarėlio.

Artimiausias „Yoga Rave” Vilniuje – jau šį šeštadienį, spalio 8 d. Dalyvavimas nemokamas. Kviečiami visi – bet kokio amžiaus, įsitikinimų ar jogos įgūdžių.

Laikas: 19.30 – 23.30
Durys atidaromos 19.00 – 19.30.
Vieta: Trakų g. 9/1, Pranciškonų rūmai, II aukštas.

DAUGIAU