Yolanda Bush (JAV) & The Road Band (Lietuva)

Yolanda Bush (JAV) & The Road Band (Lietuva)

Muzikos stilius: blues/ jazz/ rock’n’roll/ country
Kaina: 15Lt/ kovo 8-osios proga moterims ir merginoms 10Lt    

„The Road Band”, radusi savo klausytoją tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, šiemet mini gyvavimo 20-metį. Šią sukaktį muzikantai, surengę daugiau kaip tūkstantį koncerų bei išleidę net vienuolika albumų, nori atšvęsti kartu su gerbėjais ir dovanoja jiems jubiliejinius koncertus.
Bene didžiausia gimtadienio dovana Blues, Rhythm&Blues, Rock’ n ‘Roll, Jazz, Country kompozicijas atliekančiai grupei tapo netikėtas, bet labai įdomus pastiprinimas – prie Lietuvos scenos vilkų bendram šventiniam projektui prisijungė universalaus talento dainininkė ir muzikantė Yolanda Bush (JAV). Čikagoje gimusi bei augusi džiazo, bliuzo ir kitų muzikos stilių atlikėja, dainų autorė į mūsų šalį atvyko mažai ką bendro su muzika turinčiais darbo reikalais, tačiau likimas iškrėtė pokštą ir suvedė ją su „The Road Band” nariais. Šio laimingo atsitiktinumo rezultatas – bendras internacionalinis projektas, kuris puikiai vainikuos du dešimtmečius trunkantį „The Road Band” kūrybininį kelią.
Kviečiame kartu su „The Road Band” bei Yolanda Bush pasimėgauti senu geru bliuzu ir iš visos širdies atšvęsti apie profesionalumą bei kokybę bylojantį jubiliejų!

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt
Staliukų rezervacija:
2124498, 869836121, 861156496 arba el.paštu
[email protected]    

DAUGIAU