Ypatingas vyno ir maisto vakaras žvaigždžių šviesoje

Ypatingas vyno ir maisto vakaras žvaigždžių šviesoje

VAKARO PROGRAMA:

– Dviejų rūšių vyno „akla” degustacija visiškoje tamsoje;

– Kąsnelių rinkinys prie vyno bus sukurtas, kad apgauti Jūsų pojūčius

– Karštasis paslaptingas patiekalas;

– Galimybė atspėti patiekalų kilmę ir loterijoje laimėti prizą.

 

Restoranas „Perkūno namai” ir „Mineraliniai vandenys” kviečia patirti visiškai naują jausmą. Ateikite atrasti naujų pojūčių, kuriuos galite patirti tik sėdėdami po žvaigždėtu dangumi….
Nemanykite, jog išsikraustėme iš proto, tiesiog siūlydami pavakarieniauti „Perkūno namų” terasoje įrengtame žiemos restorane!!!! Tai visai kitoks, ne tik naujus potyrius, bet ir komfortą užtikrinantis laiko praleidimo būdas. Jei tai Jus domina – skaitykite toliau.

Visi žmogaus pojūčiai: klausa, lytėjimas, rega, uoslė ir skonis yra labai tampriai susiję tarpusavyje. Netekus galimybės patirti vieną pojūtį – kiti pojūčiai arba išryškėja, arba išsibalansuoja ir pradeda siųsti klaidingus signalus. Tik todėl „aklosiose vyno degustacijose” ragautojams neužrišamos akys, o vynas patiekiamas tik numeriu paženklintose skaidraus ar juodo stiklo taurėse. O kas nutiktų jei Jūs netektumėte galimybės regėti visko aplinkui, šviečiant vos matomai žvaigždžių šviesai?
Tuomet baltasis vynas gali atrodyti tarsi raudonasis, gyvatės filė kepsnys – tarsi minkšta vištiena…
Ar rasite drąsos save išbandyti? 

„Penktadienio klubo” žvaigždėtos nakties programoje:
– Dviejų rūšių vynas, kuris žibės mažytėmis žvaigždelėmis. Tikimės, jog tamsoje keldami taurę prie lūpų neišliesite pro kraštą nei vieno vertingo lašo!!!!
– Kąsnelių rinkinys prie vynų bus sukurtas, kad apgauti Jūsų pojūčius. Nežadame, jog tai bus aliejuje kepti skorpionai, bet egzotišką apgaulingai paprastai ragaujamų produktų kilmę garantuojame!
– Karštasis paslaptingas patiekalas. 
– Tamsoje apčiuopomis atliekama muzikančių dueto muzika.
– Galimybė atspėti patiekalų kilmę ir loterijoje laimėti prizą.

Šį vakarą mobilieji telefonai, “nelegalūs” šviesos šaltiniai yra uždraudžiami. Tegul Jūsų jausmai būna išlaisvinti, netrukdykite to padaryti ir savo kaimynui ar gražiai kaimynei, o geriau ją paimkite už rankos…..

„Mineralinių vandenų” ir „Perkūno namų” žvaigždėtos nakties vakaras vyks 2009 metų gruodžio 11 dieną, 19 valandą viešbutyje – restorane „Perkūno namai”. Adresas: Perkūno alėja 61, Kaunas.

Dalyvavimas tik su registracija.
Registruotis telefonu 8 37 320230 arba 8 698 54099
Elektroniniu paštu [email protected]

Bilieto kaina asmeniui – 80 Lt su PVM

DAUGIAU