Žagarės vyšnių festivalis

Žagarės vyšnių festivalis

Liepos 10, 11, 12 d. Žagarės regioniniame parke vyks „Žagarės vyšnių festivalis“

Liepos 10 -12 dienomis, prie pat pasienio su Latvija įsikūrusiame Žagarės miestelyje, Žagarės regioninio parko širdyje vyks vienas didžiausių muzikinių festivalių Lietuvoje – „Žagarės vyšnių festivalis“. 2014 m. Internautų išrinktas geriausiu Lietuvos festivaliu. Renginys kasmet pritraukia apie 100000 žmonių iš Lietuvos bei kitų valstybių.
Festivalis yra nemokamas, tačiau atlikėjų gausa bei skambiais sceniniais vardais dažnai nenusileidžia didžiasiems mokamiems renginiams Lietuvoje. Žagarės vyšnių festivalio scenoje yra koncertavusios garsiausios Lietuvos ir Pabaltijo grupės bei atlikėjai: SEL, Brainstorm, A. Mamontovas, M. Mikutavičius, G&G sindikatas, Antis, taip pat visas jaunų žvaigžių, bei alternatyvios muzikos divizionas: Leon Somov & Jazzu, Alina Orlova, MC Messiah, Giedrė Kilčiauskaitė ir dar gausybė kitų.
Šiais metais organizatoriai paruošė dar įspūdingesnę muzikinę programą. Į Žagarę atvyksta legendinė roko grupė “Smokie”, Marijonas Mikutavičius, Jurga Šeduikytė, Vidas Bareikis, Saulius Prūsaitis su grupe, „Liūdni Slibinai“, „ŽAS“, naujo albumo programą pristatinės grupė „BIX“, taip pat lankytojų laukia diskoteka su Radistai Dj‘s.
Dj‘ baras „LIZDAS“ alternatyvios muzikos gerbėjų ausis pamalonins reggae, hip-hop, beats, disco, elektroninca garsais.
Festivalio lankytojų laukia trys dienos pramogų, muzikos ir šėlsmo.
Norinčių patirti tikrą festivalio dvasią laukia kempingas, kuriame galėsite atsipalaiduoti ir pamiršę rūpesčius pasinerti į šėlsmo sūkury
Bilietus į kempingą galite įsigyti internetu www.bilietai.lt arba festivalio metu.
Kempingo svečių laukia nemokami dušai, bei grill zona.
Daugiau informacijos apie „Žagarės vyšnių festivalį“ rasite www.vysniufestivalis.lt
Susitikime „Žagarės vyšnių festivalyje“, Liepos 10-12 dienomis.

DAUGIAU