Žalia mityba ir ne tik su  Antanu Vainiumi

Žalia mityba ir ne tik su Antanu Vainiumi

Seminaras apie žalią mityba ir ne tik su Amerikos lietuviu Antanu Vainiumi – gyvo/žalio maisto virtuvės šefas, konsultantas mitybos klausimais, sveikatingumo vadovas ir jau daugelio pažįstamas iš DVD vaizdo įrašo „Grow your own greens” .

Antanas Vainius yra paskyręs savo gyvenimą atrasti tokį gyvenimo bei sveikatos modelį, kuris apimtų ir skatintų visą asmens organizmo potencialą. Jis daugiau nei 20 metų dirba maistingumo ir sveikatingumo pramonėje mitybos konsultantu, sveikatingumo vadovu, yra gyvo/žalio maisto virtuvės šefas, taip pat seminarų vedėjas, sodininkas, rašytojas ir verslininkas. Antanas akcentuoja esminį ryšį tarp mitybos ir asmens veiklos. Jis remiasi holistiniu požiūriu į gyvenimą, kurio esmė visokeriopai brandinti gyvenimo prasmę, sveikatą ir džiaugsmą.

Kovo 30 d., penktadienį, 18.00-20.00 val.

Antanas Vainius Jus supažindins su sėklų daiginimu, atskleisdamas jų panaudojimo galimybes ruošiant patiekalus iš gyvo/žalio maisto; demonstruos įvairius plaktuvus, sulčiaspaudes, t. y. gyvo/žalio maisto ruošimo įrangą, kuri palengvina maisto ruošimą bei paįvairina patiekalų skonius.

Seminaro temos:

  • supažindinimas su gyvu/žaliu maistu, receptais

  • gyvo/žalio maisto įrangos demonstravimas

  • supažindinimas su sėklų daiginimu

Plačiau, spausti čia

 

Seminaro kainos:

Kovo 30 d. – 10 Lt

Kovo 31 d.:

I dalis – 60 Lt

II dalis – 60 Lt

Registruojantis į visas dvi dienas 110 Lt

20 % nuolaida: studentams, pensininkams (seminaro metu pateikusiems tai patvirtinančius pažymėjimus), Svarainio nuolaidų kortelės turėtojams (seminaro metu pateikusiems Svarainio nuolaidų kortelę). Nuolaidos nesumuojamos.

Registracija, spausti čia

 

Antanas Vainius

BodyMind Nourishment Coach

www.antanasvainius.com

Nourishment is just the beginning…

 

Seminaro organizatoriai VšĮ „Žalia mityba”

www.zgm.lt

Pasiteriravimui:

el. paštas: [email protected]

mob. Tel.: 865953029

DAUGIAU