Zebra Katz (USA)

Zebra Katz (USA)

Pagaliau pavyko į Lietuvą prisišaukti šiuo metu itin paklausų amerikietį Zebra Katz. Žinia apie jo pasirodymą Vilniuje nuvilnijo ne tik už miesto ribų, bet ir Lietuvos.

Artimiausiu metu Zebra Katz turo planuose – „Sónar“, „Berlin Festival“, „Lollapalooza“, eilė festivalių Didžiojoje Britanijoje ir… LOFTAS!

DAUGIAU APIE ZEBRA KATZ

Zebra Katz užaugo Niujorke. Tikrasis jo vardas Ojay Morganas. Vos tik Zebra Katz įžengė į pramogų pasaulį, jis ėmė stebinti tiek muzikos, tiek mados gerbėjus.

Jo pirmasis Zebra Katz singlas „IMA READ“ garsiai nuskambėjo 2012 m. Paryžiaus mados savaitėje. Dizaineris Rickas Owensas sulyg šiuo Zebra Katz gabalu pristatė ir savo kolekciją.

„IMA READ“ išleido „Mad Decent“ įrašų kompanija, o gabalui tapus hitu, jį remiksavo tokie atlikėjai kaip Tricky, Azealia Banks, Grimes, ir net Busta Rhymes.

Slo-mo rimai, dėmesį kaustantys vaizdo klipai ir ikoniška išvaizda – visa tai nuo atlikėjo neleidžia nuplėšti akių. „Tai, matyt, seksualiausia, ką galima išgirsti iš Bruklino reperio lūpų“, – sutaria „Lofto“ komandos merginos.

Apie Zebra Katz rašo ne tik „Pitchfork“, bet ir „Vogue“, „NY Times“ muzikos ir mados skiltis. Jis neretai yra pristatomas kaip „queer hip hop“ atstovas.

Bilietai čia: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/zebra-katz-usa-162418/
FB: https://www.facebook.com/events/1415514842088521/
Daugiau info: www.menufabrikas.lt

DAUGIAU