Žemaitijos mozaika

Žemaitijos mozaika

Žemaitijos mozaika
Žemaitijos mozaiką lipdysime iš stebuklingų, paslaptingų, įdomių ir skanių detalių.

Tai ir Šiluvos miestelis, kur pirmą sykį Europoje pasirodė Švč. Mergelė Marija, o 1993 m. rugsėjo 7 d. savo apsilankymu miestelį pagerbė popiežius Jonas Paulius II, ir Tytuvėnai, esantys tarp Giliaus ir Bridvaišio ežerų (Bridvaišis – lietuviškasis Loch Nesas su lietuviškąja Nese. Čia gyvenanti milžiniška žuvis, sako, kartkartėmis gąsdina žvejus), taip pat Tytuvėnų bernardinų vienuolynas (vienintelis Šiaurės Europoje, turintis gotikos, baroko ir renesanso menų sintezę).

Kelmės krašto muziejuje, kuris įsikūręs buvusio dvaro sodyboje, laukia Paslaptingas rūsys, žibalinė lempa, susikaupę veidai… Taip, taip! Dalyvausime būrimuose. Čia sužinosite su kuo draugausite, kas jums „koją pakiš“, kas siunčia paslaptingas SMS žinutes, kas nenuleidžia nuo tavęs akių… Į daugklausimų bus dar daugiau atsakymų.

Kurtuvėnuose aplankysime atkurtą dviaukštį medinį XVIII a. svirną, atrestauruota dvaro oficiną, Šv. Jokūbo bažnyčios šventorių. Lankysimės smuklėje, įsikūrusioje XIX amžiaus pradžios pastate. Autentiškoje aplinkoje paragausime tradicinių Žemaitijos krašto patiekalų. Pailsėsime ir … puikiai nusiteikę suksime link Vilniaus.

Į kelionės kainą įskaičiuota: 
kelionė patogiu autobusu;
kelionės vadovas – gidas;
apžvalginės ekskursijos.

Mokami objektai:
Tytuvėnų bažnyčia-vienuolynas: suaugusiems – 3 Lt, vaikams – 1,50 Lt, gidas -50 Lt/grupei;
Kelmės krašto muziejus: suaugusiems – 4 Lt, vaikams – 2 Lt, gido paslaugos grupei – 20 Lt;
Indėnų muziejus: 7 Lt
Ekskursija „Kurtuvėnų dvaro istorija“: 1 Lt/žm. už svirno lankymą, 1 Lt/žm. už bažnyčios rūsių lankymą, gidas – 60 Lt/grupei;
Kumpio degustacija: 20 Lt/žm.
 

Papildoma informacija ir registracija
tel. 5 2724805, 8 685 10 318 arba el. paštu info@kiveda.lt

DAUGIAU